Організаційно-правові проблеми розвитку житлово–комунального господарства в Україні

Ескіз недоступний
Дата
2019
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Сьогодні одним із найважливіших найпоширеніших об’єктів інвестиційної діяльності, що має велику соціальну значущість у сучасній Україні є об’єкти житлового будівництва. Незважаючи на нестабільний рівень розвитку економіки України в цілому, будівництво нової нерухомості активно розвивається, особливо в столиці та на території великих міст, а українці традиційно розглядають ринок нерухомості як найбільш стабільний об'єкт для інвестицій. Зростає зацікавлення людей у придбанні квартири як власного житла або з метою вкладання коштів та здачі його в аренду.
Опис
Ключові слова
кафедра політичних наук, об’єкти житлового будівництва, інвестування будівництва, майнові права, введення в експлуатацію, правове регулювання
Бібліографічний опис
Дьомкін П. О. Організаційно-правові проблеми розвитку житлово–комунального господарства в Україні / П. О. Дьомкін, Ю. Є. Баєва // Будівельне право : проблеми теорії і практики : зб. наук. праць : в 2 ч. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; редкол. : П. М. Куліков ( голова ) [ та ін. ]. – Київ ; Тернопіль : Бескиди, 2019. – Ч.1. - Третя наук. практ. конф., Київ, 4 грудня 2019 р. - С. 94 - 99. - Бібліогр. : 5 назв.