Опір матеріалів і теорія споруд

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/207

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Пружна рівновага сферичної оболонки в центральному силовому полі
    (КНУБА, 2013) Лізунов, П. П.
    Отримані співвідношення, які описують напружено-деформований стан безмоментної сферичної оболонки, що рухається за круговою траєкторією в центральному силовому полі.
  • Документ
    Математичні моделі появи та розповсюдження зон руйнування кругових неоднорідних дисперсно-армованих тіл
    (КНУБА, 2012) Гуляр, О. І.; Лізунов, П. П.; Солодей, І. І.
    Представлені дослідження спрямовані на створення нових фізичних і математичних моделей та алгоритмів ефективного чисельного моделювання нелінійної роботи широкого класу просторових залізобетонних конструкцій з урахуванням пластичних деформацій, тріщиноутворення і спільної роботи з армуванням та облицюванням.
  • Документ
    Напружено-деформований стан замкнених конічних оболонок при складному обертанні
    (КНУБА, 2019) Лізунов, П. П.; Криксунов, Е. З.; Фесан, О. М.
    В даній роботі наведені співвідношення, що визначають напружено-деформований стан системи двох замкнених конічних оболонок, з’єднаних центральною жорсткою вставкою, які обертаються з постійною кутовою швидкістю навколо осі симетрії системи, центр мас якої здійснює рух в центральному силовому полі.
  • Документ
    Наукова школа будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури
    (КНУБА, 2017) Баженов, В. А.; Ворона, Ю. В.; Лізунов, П. П.; Пискунов, С. О.; Шишов, О. В.
    Висвітлюється історія заснування і розвитку наукової школи будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури, зародження якої пов’язується із створенням у 1961 р. науково-дослідної лабораторії тонкостінних просторових конструкцій. Прослідковано основні етапи шляху, пройденого науковим колективом лабораторії, на базі якої згодом був створений НДІ будівельної механіки. Зазначається, що основними задачами наукової школи були і є розробка орієнтованих на використання комп’ютерної техніки методів та алгоритмів чисельного аналізу для розв'язання задач механіки деформівних тіл, а також розробка автоматизованих систем розрахунку конструкцій у різних галузях техніки. Підкреслено тісний зв’язок науково дослідних робіт з навчальним процесом кафедри будівельної механіки.
  • Документ
    Коливання сферичної оболонки в центральному силовому полі
    (КНУБА, 2014) Лізунов, П. П.
    Отримані співвідношення, які описують коливання безмоментної сферичної оболонки, що рухається за круговою траєкторією в центральному силовому полі.
  • Документ
    Розрахунок залізобетонних конструкцій з урахуванням еволюції взаємодії арматури з бетоном
    (КНУБА, 2014) Баженов, В. А.; Лізунов, П. П.; Солодей, І. І.
    При дослідженні корпусу ядерного реактора вивчено підкріплюючий вплив металоконструкцій на напружений стан бетонного масиву, розраховано рівень граничного тиску, досліджено схему втрати несучої здатності конструкції.
  • Документ
    Універсальний алгоритм чисельного моделювання нелінійних процесів деформування залізобетонних конструкцій
    (КНУБА, 2014) Лізунов, П. П.; Гуляр, О. І.; Солодей, І. І.
    Розроблено чисельний алгоритм та реалізуючі його програмні засоби для дослідження нелінійного деформування і тріщиноутворення просторових залізобетонних конструкцій. Використовується метод скінчених елементів. Чисельне моделювання нелінійного деформування та руйнування матеріалів здійснюється згідно з феноменологічними теоріями. Алгоритм розрахунку грунтується на методі Ньютона-Канторовича. Достовірність результатів підтверджена шляхом порівняння з експериментальними даними і чисельними розрахунками, виконаними за іншими методиками.