Будівельні конструкції теорія і практика

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/63

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
 • Документ
  Аналіз існуючих методик розрахунку панелей з перехресно-клеєної деревини за другим граничним станом
  (КНУБА, 2019) Михайловський, Д. В.; Комар, Д.
  Зведення висотних будівель з па- нелей із перехресно-клеєної деревини набуває все більшого розповсюдження в усьому світ. Об’єми виготовлення панелей з перехресно- клеєної деревини за останні десять років зросли більше ніж в двічі. Однак, враховуючи досить малий, в порівнянні з іншими традиційними конструкційними матеріалами, досвід застосування цих панелей, методика їх розрахунку потребує подальшого розвитку і удосконалення. У вітчизняних нормах проектування як і у навчально-методичній літературі не міститься жодних даних щодо особливостей розрахунку панелей з перехресно-клеєної деревини. В цій статті розглянуто наявні в світовій практиці методики розрахунку панелей з перехресно-клеєної деревини. Проведено чисельні дослідження і аналіз наявних методик для трьох, п’яти та семи шарових панелей різних прольотів під дією рівномірно розподіленого навантаження різної інтенсивності. За результатом проведеного аналізу наявних в світовій практиці методик розрахунку пане- лей з перехресно-клеєної деревини за другим граничним станом, визначено діапазон їх застосування для різних прольотів та для різних рівнів інтенсивності рівномірно розподіленого навантаження.
 • Документ
  Методика створення розрахункової схеми гнутоклеєних рам за допомогою методу скінченних елементів
  (КНУБА, 2018) Михайловський, Д. В.; Матющенко, Д. М.
  Розроблена методика створення розрахункових схем гнутоклеєних рам за допомогою методу скінченних елементів. Наведено алгоритм розрахунку гнутоклеєних рам в програмному комплексі ЛІРА-САПР
 • Документ
  Особливості розрахунку та застосування дерев’яно-бетонних композитних плит
  (КНУБА, 2018) Михайловський, Д. В.; Мавдюк, А. М.
  Розглянуто ефективність застосування дерев’яно-бетонних композитних плит в якості перекриття, показано основні положення розрахунку та сферу застосування даної конструкції на об’єктах будівництва.
 • Документ
  Перехресно клеєдощаті панелі та методи їх розрахунку
  (КНУБА, 2018) Михайловський, Д. В.; Комар, А. А.
  Розглянуто методики розрахунку CLT панелей за нормами: США – Handbook, європейською практикою Eurocode 5 та чисельно аналітичного моделювання в ПК Ліра та проведено їх аналіз.