Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Джерела фінансування енергоощадності у ВНЗ
    (КНУБА, 2012) Тормосов, Р. Ю.; Степаненко, І. І.
    Розглянуто можливі джерела фінансування енергоощадної діяльності вищих навчальних закладів. Проведено аналіз джерел фінансування енергозберігаючих заходів та визначено їх особливості для державних та приватних вишів. Запропоновано розширити перелік фінансових джерел за рахунок застосування механізму державно-приватного партнерства.
  • Документ
    Пріоритетні напрями удосконалення механізму державної фінансової підтримки аграрного сектору економіки України
    (КНУБА, 2019) Куницький, Костянтин Сергійович
    Проаналізовано особливості механізму регулювання розвитку вітчизняного аграрного сектору економіки. Зазначено, що в Україні механізм державної фінансової підтримки аграрного сектору економіки залишається вкрай неефективним і не сприяє вирішенню тих проблем, що постають на сучасному етапі розвитку. Визначено, що реалізація завдань державної фінансової підтримки сільськогосподарського комплексу повинна забезпечити: формування ефективного власника в сільському господарстві; створення сприятливих економічних умов для діяльності суб'єктів господарювання на аграрному ринку; зростання обсягів виробництва сільськогосподарської продукції та підвищення його ефективності. Зауважено, що однією з проблем здійснення державної фінансової підтримки сільськогосподарського комплексу є те, що вона не забезпечує очікуваного ефекту щодо подальшого розвитку зазначеного комплексу, оскільки не концентрується на пріоритетних напрямах, а розподіляється серед значної кількості товаровиробників, не створюючи умови для забезпечення розширеного відтворення. Історичні ресурси України в галузі сільського господарства, а також його законодавча та нормативна база для державно-приватного партнерства (ДПП) – це важливий фундамент для розширення та вдосконалення конкурентоспроможності сільського господарства країни через ДПП. Здійснено оцінювання досвіду роботи ДПП у сільському господарстві та надано рекомендації щодо можливостей удосконалення механізму державної фінансової підтримки аграрного сектору економіки України через впровадження ДПП.
  • Документ
    Проблеми розвитку будівельних кластерів як механізмів реалізації державних інвестиційних цільових програм
    (КНУБА, 2018) Чуприна, Юрій Анатолійович
    Наведено основні проблеми розвитку інтеграційних об’єднань, зокрема регіональних будівельних кластерів, в умовах інтеграційних процесів. Описано теоретичний розвиток таких інтеграційних об’єднань крізь призму розвитку економічних систем в цілому з врахуванням системного підходу. Розглянуто концепцію квазіінтеграції будівельних кластерів з урахуванням форми державно-приватного партнерства. Для підвищення ефективності управління об’єднанням в інтеграційних умовах запропоновано використання концепції контрактів життєвого циклу з метою реалізації інвестиційно-будівельних проектів.