Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Організація системи енергоменеджмента для житлового сектору на основі міжнародного стандарту якості
    (КНУБА, 2014) Чуприна, Юрій Анатолійович
    Розкрито основні принципи формування системи енергетичного менеджменту житлового сектору на основі зарубіжного та першого вітчизняного досвіду, завдання та обов'язки працівника на посаді енергетичного менеджера, методи оцінки стану житлового сектору з позиції системи енергоменеджменту на основі міжнародного стандарту якості. Розглянуто структуру системи енергоаудиту, яка дозволяє без великих фінансових витрат досягти суттєвої економії енергії і знизити негативні наслідки у разі поганої роботи опалювальних систем в будівлях. Наведено основні етапи проведення енергетичного аудиту, який складається зі збирання інформації про: системи постачання енергоресурсів, аналіз режимів енергоспоживання, аналіз режимів експлуатації обладнання та систем обстеження стану розподілу енергоресурсів, системи електропостачання, розподільні мережі, електрообладнання, системи освітлення та телекомунікації.
  • Документ
    Інноваційна технологія оцінки якості менеджменту будівельних підрядних підприємств
    (КНУБА, 2017) Поколенко, Вадим Олегович; Малихіна, Оксана Михайлівна; Чуприна, Юрій Анатолійович; Горбач, Максим Володимирович; Волошина, Тетяна Валеріївна
    Статтю присвячено вирішенню науково-прикладної задачі започаткування та впровадження інноваційної технології оцінки якості менеджменту будівельних підрядних підприємств-виконавців (стейкхолдерів) будівельних проектів. Розроблено процесно-орієнтовану технологію оцінки якості менеджменту TAQM (абревіатура від англ. “Technology assessment of quality management”), яку запроваджено в практику управління та економічної діагностики будівельних підрядних підприємств. Зміст, ієрархія параметрів та розрахунково-аналітична основа створеної технології підпорядковані особливостям операційної системи будівельних підрядних підприємств (БПП), вимогам середовища будівельного проекту та особливостям інвестиційного циклу. Покладена в основу технології економічна модель створює належні підстави для трансформації підсумків формалізованого оцінювання управлінського, виробничого, ресурсно-майнового та фінансового потенціалу БПП в інтегровану оцінку якості менеджменту досліджуваного підприємства як стейкхолдера будівельного проекту.
  • Документ
    Проблеми розвитку будівельних кластерів як механізмів реалізації державних інвестиційних цільових програм
    (КНУБА, 2018) Чуприна, Юрій Анатолійович
    Наведено основні проблеми розвитку інтеграційних об’єднань, зокрема регіональних будівельних кластерів, в умовах інтеграційних процесів. Описано теоретичний розвиток таких інтеграційних об’єднань крізь призму розвитку економічних систем в цілому з врахуванням системного підходу. Розглянуто концепцію квазіінтеграції будівельних кластерів з урахуванням форми державно-приватного партнерства. Для підвищення ефективності управління об’єднанням в інтеграційних умовах запропоновано використання концепції контрактів життєвого циклу з метою реалізації інвестиційно-будівельних проектів.