Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Технологія адаптивної фільтрації зображення дефекту типу «тріщина»
    (КНУБА, 2010) Міхайленко, В. М.; Горда, О. В.
    Визначено актуальність та проведено аналіз проблем розв‘язання задачі ідентифікації об’єкта в оптичному діапазоні, які пов’язані з наявністю значного рівня зашумленням на реальних знімках, що обґрунтовує необхідність розробки адаптивного фільтру для розпізнання дефекту типу «тріщина». Визначено основні інформаційні компоненти та вимоги до адаптивного фільтру для ідентифікації дефекту типу «тріщина» за фотознімками та проведено огляд методів його реалізації.
  • Документ
    Локалізація дефекту типу «тріщина» на решітчастих, фрактальних та орнаментальних 2-D структурах
    (КНУБА, 2010) Горда, О. В.
    Запропоновано метод визначення розташування дефекту типу «тріщина» на регулярних поверхнях об’єктів будівництва за їх візуальним зображенням. Досліджена можливість застосування методу для решітчастих, фрактальних та орнаментальних 2-D структур.
  • Документ
    Визначення магістральної тріщини на WEB- зображеннях об’єктів будівництва
    (КНУБА, 2012) Горда, О. В.
    Досліджено методи визначення магістральних тріщин на WEB-зображеннях об’єктів будівництва. Здійснено класифікацію топологій розгалужень тріщин. Описано алгоритм топологічного замикання магістральної тріщини.
  • Документ
    Дослідження функції наявності дефекту типу «тріщина» на цифрових зображеннях об’єктів будівництва
    (КНУБА, 2012) Горда, О. В.
    Досліджено функції наявності дефекту типу «тріщина» на цифрових зображеннях об’єктів будівництва. Здійснено класифікацію топологій ланок тріщини за фігурою її представлення. Визначено вимоги та особливості реалізації оцінки функції наявності.
  • Документ
    Особливості топології графіті як історичних написів
    (КНУБА, 2012) Демченко, В. В.; Горда, О. В.; Ткач, З. В.
    Проведено дослідження типів та особливостей історичних написів та проблеми їх прочитання (розпізнання). Визначені основні підходи та клас задач для вирішення визначених проблем.
  • Документ
    Вплив формуючого тракту на представлення дефекту типу «тріщина» на цифровому зображенні
    (КНУБА, 2013) Горда, О. В.; Пузько, О. О.
    Визначено актуальність та проаналізовано проблеми впливу компонентів тракту формування зображення дефекту типу «тріщина» на розв’язання задачі ідентифікації об’єкта у оптичному діапазоні, що пов’язані з внесенням спотворень та втратою інформації, що обґрунтовує необхідність розробки формалізованої моделі тракту. Визначено основні залежності представлення зображення від умов зйомки та компонентів формування зображення.
  • Документ
    Застосування процедури бінаризації для визначення образу дефекту типу «тріщина» на цифровому зображенні
    (КНУБА, 2013) Горда, О. В.; Пузько, О. О.; Коломієць, С. П.
    Розглянуто технологію визначення геометричних характеристик дефекту «тріщина» на поверхнях об’єктів будівництва з врахуванням їх особливостей з точки зору утворення, прояву та представлення на зображенні.
  • Документ
    Визначення ресурсу адаптації виконання етапу будівельного проекту
    (КНУБА, 2013) Горда, О. В.; Бондарчук, К. С.
    Раціональне застосування ресурсів та витрат часу потребує їх удосконалення та пошуку найбільш доцільних та оптимальних методів їх використання. В роботі визначено основні вхідні дані, від яких залежать матеріальні витрати та строки виконання будівельних робіт.