Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Перспективи інтеграції BIM технологій у кадастрову систему України
    (КНУБА, 2024) Рибаков, Д. І.
    В сучасних умовах світової інтеграції формування інтегрованого, доступного, актуального і всебічного інформаційного простору є завданням сьогодення. Україна стоїть перед викликом модернізації своєї кадастрової системи, яка б відповідала сучасним та майбутнім потребам обліку земельних ділянок та будівель і споруд з метою ефективно використанням земель при забезпеченні балансу соціальних, екологічних і економічних інтересів.
  • Документ
    Підготовка фахівців теплогазопостачання і вентиляції відповідно потреб ринку праці в період інтеграції в єс, враховуючи стан війни в нашій державі
    (КОМПРИНТ, 2023) Рибачов, Сергій Григорович,; Франчук, Юрій Йосипович
    Відновлення України від наслідків війни особливо нагальна задача нашого суспільства. Основні завдання це розроблення планів і заходів щодо післявоєнної відбудови та розвитку України, необхідність змін і реформ в багатьох сферах.
  • Документ
    Інтеграція структурно-аналітичного та сценарного підходів при розробці стратегії безпеко-орієнтовного управління підприємством
    (КОМПРИНТ, 2022) Якимчук, Ірина Миколаївна; Демочані, Олена Едуардівна; Коваль, Владислав Вячеславович
  • Документ
    Інтеграція сучасних концепцій маркетингу та менеджменту в управлінні підприємством
    (КОМПРИНТ, 2022) Малихіна, Оксана Михайлівна; Олійник, Яна Сергіївна
  • Документ
  • Документ
    Регіональний розвиток південних областей УРСР після Другої світової війни як передумова інтеграції Криму із Україною
    (Бескиди, 2018) Сацький, Павло Вікторович
    Нинішня політика в Україні щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у питаннях здійснення політики соціально- економічного розвитку на регіональному рівні, яка отримала назву децентралізація, мала досвід втілення у СРСР в результаті реформи 1956 р. В цей час відбувався перехід від командно-адміністративної системи управління із жорсткою вертикаллю влади до планування й здійснення політики управління на регіональному рівні. Реформа почала здійснюватися задовго до початку проведення комплексу конкретних заходів і однією із складових реформування радянської системи управління була також передача Кримської області до складу УРСР. У процесі передачі Криму на Сесії Верховної Ради СРСР було відзначено, що північні райони півострова є продовженням степів південних районів України. Відповідно, даний постулат, який прозвучав офіційно, знаменував перехід від жорсткої вертикалі командного управління господарством і соціальною сферою до стимулювання розвитку на регіональному рівні, виходячи із місцевих умов. У пізньосталінський період питання передачі Криму до складу УРСР, не зважаючи на фактичні умови розвитку півострова у цілковитій залежності від розвитку прилеглих до нього регіонів УРСР, не могло розглядатися із-за його недоречності.
  • Документ
    Будівництво Каховської ГЕС і формування південного енергорайону як передумова інтеграції Криму із УРСР
    (Бескиди, 2017) Нотевський, Євген Вячеславович
    Анексія Криму Російською Федерацією, яка відбулась 2014 р., змушує суспільство знати історію зміни територіального складу сучасної України. на Нашу думку, актуально розглянути інтеграційні процеси, які відбувалися на початку 1950-х рр. між Кримом і Україною. Вони активізувалися саме із початком будівництва Каховської ГЕС, Південно-Українського та Північно- Кримського каналів.
  • Документ
    Місто як регіон : проблеми і шляхи інтеграції та реінтеграції
    (2017) Тімохін, Віктор Олександрович
    Сьогодні однією з найболючіших проблем у сучасній архітектурі та містобудуванні багатьма фахівцями у цій галузі все частіше визначається нагальна проблема збереження, відновлення та відродження міських форм і структур, міського образу життя, а загалом міської культури у фактично некерованих процесах суцільної урбанізації, які невблаганно поширюються і набувають нелюдських масштабів на територіях регіонів і міст, що їх утворюють.