Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Історичні засади українського регіоналізму
    (Бескиди, 2019) Красковська, Маргарита Петрівна
    Поняття «регіоналізм», як і відповідне йому явище, не є одномірним і не зводиться до позначення певних географічних, чи адміністративно-територіальних утворень. Регіональна специфіка і регіональні відмінності в більшій, або меншій мірі притаманні всім сферам суспільного життя, в чому нескладно переконатись, аналізуючи прояви регіоналізму в українській державі і в українському суспільстві.
  • Документ
    Деякі особливості української національної і регіональної свідомості та їх вплив на політичне життя
    (Економічна думка, 2016) Красковська, Маргарита Петрівна
    Визначаючи свою основну видову ознаку, людство позиціонувало себе як сукупність істот розумних – (homo sapiens), наділених достатньо високим рівнем свідомості, здатної до того ж постійно розвиватись і удосконалюватись. Спільність виду, звичайно, забезпечила і спільність видової свідомості, що дало підставу К. Юнгу говорити про притаманні всьому людству однакові архітипи, але відносна ізольованість окремих спільнот в процесі їхнього історичного розвитку сприяла формуванню істотних відмінностей в їхній етнічній, пізніше – національній, свідомості.
  • Документ
    Суспільна свідомість і її вплив на державну і регіональну політику
    (Карт-Бланш, 2015) Красковська, Маргарита Петрівна
    Реальна якість і практична ефективність політичних програм та механізмів їх втілення врешті-решт вирішальною мірою залежать від суб;єктивного фактору - свідомості як безпосередніх творців і виконавців цих програм, так і тих, на кого вони спрямовані. Оскільки свідомість конкретної людини є продуктом свідомості суспільної, остання разом з її невід;ємною складовою - політичною свідомістю - стає визначним чинником суспільного життя, детермінантою державної політики, впливовим фактором формування, функціонування і розвитку громадянського суспільства. Найважливіша функція суспільної свідомості полягає в тому, що вона є основою соціалізації членів суспільства.