Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Запровадження в Україні Стамбульської конвенції: нові правила та шляхи подолання стигми
    (Бескиди, 2019) Бурда, Інна Олександрівна
    Українське суспільство активно переймає європейські цінності, а також розбудовує та удосконалює те, що потребує змін та просвітницької роботи. І одним з питання, про яке варто сьогодні говорити, є питання домашнього насильства проти жінок. В усьому світі відмічається те, що насилля має чоловіче обличчя. Так звана теорія токсичної маскулінності говорить про те, що це певна поведінка чоловіка, що описується як «чоловіча поведінка» (і цим часто виправдовується) веде до заподіяння шкоди. «Трикутник чоловічого насильства» не стосується лише жінок. Проявами токсичної маскулінність є прояви сили як над іншими чоловіками, так і над собою. Як наслідок, це може тягти за собою шкоду і самому кривднику, а саме – посилюються психологічні розлади, депресії, ускладнюється вихід зі стресових ситуацій, росте незадоволеність своїм тілом, людина може впадати в залежну поведінку (алкогольну, наркотичну, ігрову), відзначається низький рівень.
  • Документ
    Організація психологічної допомоги в регіонах в умовах медичної реформи
    (Бескиди, 2018) Бурда, Інна Олександрівна
    Психічне здоров'я нації є не менш важливішим, ніж фізичне. Наука говорить, що цей зв'язок є міцним і одне не можна відривати від іншого. Єдність у підході до людини є сьогодні важливим моментом у наукових підходах взагалі. Радянська наука розділяла ці поняття і часто психологія, виховання, медицина працювали кожен сам по собі і цілісність самої людини не зберігалася. Чи багато ми можемо згадати лікарів, які робили добру психоедукацію щодо хвороби пацієнта?
  • Документ
    Психічне здоров'я в Україні : проблеми та перспективи регіонального розвитку
    (Бескиди, 2017) Бурда, Інна Олександрівна
    Регіональний розвиток осередків у вирішенні проблем психічного здоров’я в Україні сьогодні перебуває у зародковому стані. Тому основним завданням є розвивати цей простір та намагатися, щоб така допомога була кваліфікованою та доступною. У своїй статті я би хотіла привернути увагу до проблем психічного здоров’я в Україні, а саме питання доступності фахівців з психічного здоров’я.
  • Документ
    Етнічні українські території Польщі (досвід врегулювання релігійного питання)
    (Карт-Бланш, 2015) Бурда, Інна Олександрівна
    Україна на шляху свого становлення як суверенної держави пережила багато політичних загроз. Її кордони змінювалися протягом століть, при цьому часто значна частина земель залишалася поза межами української держави. На сьогодні кордон України проходить у відповідності з післявоєнним устроєм Європи, що не охоплює значну частину етнічних українських земель [7]. Під етнічними землями автор розуміє території, де історично сформувалися групи людей зі спільною мовою, традиціями, культурою, побутом, ментальністю. Розвиток регіональної політики України, на нашу думку, повинен включати активності з прикордонними територіями, особливо якщо ці території етнічно українські.
  • Документ
    Мовна політика серед православного населення Польщі часів Другої Республіки (1918-1939).
    (Економічна думка, 2016) Бурда, Інна Олександрівна
    В сучасному світі, коли населення є досить мобільним, а міграційні процеси не припиняються, більшість країн Європи стикаються з вирішенням національного питання. В таких умовах для України, яка так само не позбавлена цих процесів, важливим є вивчення досвіду інших країн.
  • Документ
    Юридична невідповідність щодо умов отримання ліцензії на провадження господарської діяльності у будівництві, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури
    (КНУБА, 2018) Бурда, Інна Олександрівна
    На перший погляд, будівельна сфера в Україні розвивається досить динамічно та має перспективи для працевлаштування українців, облаштування благоустрою та покращення житлових умов. Все це могло би заохочувати підприємства до створення нових робочих місць та відповідно до наповнення бюджету. Проте, невідповідність в законодавстві і сьогодні створює бар’єри для розширення малого та середнього бізнесу будівельної сфери, що в свою чергу може призвести до монополізації галузі. Однією з таких законодавчих колізій є неможливість отримання будівельної ліцензії відповідно прописаних норм закону та ведення господарської діяльності.
  • Документ
    Юридична колізія щодо середнього рівня заробітної плати в будівництві
    (КНУБА, 2017) Бурда, Інна Олександрівна
    Однією з складових будівництва є робочі місця та показники заробітної плати. Саме це є важливим моментом для розвитку будівництва та перспективи зростання.