Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Теоретичні дослідження руху віброустановки з вертикальним розташуванням збудників коливань
    (КНУБА, 2009) Назаренко, І. І.; Корнійчук, Б. В.
    Існує низка залізобетонних виробів, які ефективно виготовляти, розташовуючи їх вертикально. До таких виробів відносяться залізобетонні труби, кільця і т.п. Дослідженням руху таких віброустановок присвячено ряд робіт [1 – 3], де сформульовані напрямки розвитку подібних вібросистем. Тому робота, що направлена на вдосконалення теорії робочого процесу є актуальною.
  • Документ
    Вибір та обґрунтування конструктивної схеми віброустановки для формування залізобетонних кілець
    (КНУБА, 2007) Корнійчук, Б. В.
    Залізобетонні кільця займають цільне місце в будівництві і є одним із найбільш поширеним виробом.
  • Документ
    Теоретические и экспериментальные исследования виброплощадки с вертикально направленными колебаниями и пригрузом
    (КНУБА, 2009) Иткин, А. Ф.
    В настоящее время отсутствуют научно обоснованные рекомендации по выбору рациональной массы пригруза, используемого в обязательном порядке при формовании изделий из жестких цементобетонных смесей на заключительной стадии процесса уплотнения. Отсутствуют теоретические исследования сложной динамической системы «виброплощадка – бетонная смесь – пригруз», что не позволяет достаточно точно определить необходимые режимы вибрационного воздействия на бетонную смесь и параметры пригруза и виброплощадки, оборудованной вибрационным возбудителем вертикальных колебаний.
  • Документ
    Машини і обладнання технологічних процесів (історія, наукові досягнення та напрямки діяльності)
    (КНУБА, 2005) Назаренко, І. І.
    На кафедрі однією із тем наукових досліджень започатковано і розвивається напрямок по теоретичному дослідженню динаміки вібраційної техніки з метою підвищення їх ефективності та створення принципово нових конструкцій, оскільки існуючі машини потенційно себе вичерпали і необхідно сформулювати нові підходи до вирішення цієї проблеми.
  • Документ
    Применение метода стационарной фазы в исследовании переходного процесса дискретно-континуальных систем с одной степенью свободы движения
    (КНУБА, 2004) Човнюк, Ю. В.
    Известно, что движение линейной системы с одной степенью свободы движения (в рамках модели со сосредоточенными параметрами) под действием внешней силы, "частота" и "амплитуда" которой являются известными функциями времени, описывается уравнением
  • Документ
    Принцип та методи аналізу нелінійної динаміки ударно- вібраційних майданчиків з електромагнітним приводом
    (КНУБА, 2004) Човнюк, Ю. В.; Корнійчук, Б. В.
    Зростаючі масштаби виробництва збірного залізобетону на сучасному етапі вимагають неперервного вдосконалення й створення нових високопродуктивних машин та обладнання для механізації технологічних процесів. Найбільш важливим з них є формування. Цей процес забезпечується у значній мірі за допомогою використання машин вібраційної (ударно-вібраційної) дії: вібраційних майданчиків та обладнання, що реалізують гармонічні коливання.
  • Документ
    Критерії необхідності врахування взаємодії коливної системи та джерела енергії у процесі вібраційного формування бетонних блочків
    (КНУБА, 2002) Слободян, Н.М.
    Дослідження процесів взаємодії твердих та пружних тіл з середовищем, проведене у роботах [1-12], дозволили встановити зміну динамічних характеристик тіл за наявності контакту з середовищем (наприклад, бетонною сумішшю), а також якісно нові явища, які породжуються взаємодією. При цьому, як правило, використовується ідеологія аналізу вільних та вимушених коливань або нестаціонарного деформування за дії заданих навантажень. Поза розглядом опинилось питання про вплив споживання та випромінювання енергії у середовище (зокрема, у межах моделі системи із розподіленими параметрами) на роботу технічних пристроїв та механізмів збудження, що створюють вказаний вплив (наприклад, у процесі формування бетонних блочків).
  • Документ
    Аналіз руху динамічної системи: "віброустановка – бетонна суміш – привантажувач"
    (КНУБА, 2001) Назаренко, І. І.; Косминский, І.В.
    Використання допоміжних робочих органів у вигляді привантаження, потребує більш чіткого і аргументованого вибору загальної моделі "машина–середовище– привантажувач". Це пояснюється тим, що у такому випадку середовище стає тим елементом, який суттєво впливає на загальний рух, оскільки суворо проявляються пружні властивості середовища
  • Документ
    Моделювання реакції середовища на рух робочого органу віброударної площадки
    (КНУБА, 2001) Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    Задача проектування віброударних площадок для ущільнення бетонних сумішей потребує врахування цілого комплексу фізико-механічних властивостей робочого середовища (висота шару суміші, жорсткість, щільність, модуль деформації і т.п). Тому виникає необхідність створення математичної моделі взаємодії робочого органу віброплощадки з оброблюваним середовищем. Для цього потрібно знайти реакцію середовища на віброударний вплив.