Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Свідерський, А. Т.; Дєдов, О. П.
    Ущільнення будівельних сумішей у стиснених умовах та важкодоступних місцях будівництва як і раніше залишається серйозною проблемою. Від якості ущільнення ґрунту залежить надійність та довговічність закінчених об'єктів, а надалі і витрати коштів на їх експлуатацію та ремонт. Різноманітність ґрунтів та відмінність технологічних умов проведення ґрунтоущільнюючих робіт значно утруднює обґрунтування та вибір раціональної конструктивної схеми, перешкоджає створенню універсального та досконалого у всіх відношеннях обладнання. Саме тому створення нових будівельних, ущільнюючих машин та дослідження їх динаміки залишається актуальним і на сьогодні.
  • Документ
    Синтез моделей ущільнюючих середовищ робочими органами віброущільнюючих машин
    (КНУБА, 2013) Свідерський, А. Т.
    Наведено огляд та аналіз моделювання будівельних сумішей та грунтів з метою розробки та раціонального розрахунку віброущільнюючих машин з урахуванням напружено-деформованого стану середовища.
  • Документ
    Вибір та обгрунтування методів оцінки надійності вібромашин будівельної індустрії
    (КНУБА, 2012) Свідерський, А. Т.; Делембовський, М. М.
    Робота присвячена розгляду питань підвищення надійності вібромашин будівельної індустрії. Дослідженню підлягали вібромашини, які працюють в гармонійних та резонансних режимах роботи. Таким чином досліджуючи вібромайданчики необхідно визначити та обґрунтувати вибір розподілів щоб описати отримані експериментальні відмови.
  • Документ
    Огляд та аналіз методології оцінки надійності вібромашин будівельної індустрії
    (КНУБА, 2011) Свідерський, А. Т.; Делембовський, М. М.
    Робота присвячена розгляду питань підвищення надійності вібромашин будівельної індустрії. На сьогодні проблемою є визначення оптимального запасу міцності при розрахунку на міцність в залежності від прогнозованих критеріїв надійності.
  • Документ
    Методи та засоби контролю бетону
    (КНУБА, 2009) Свідерський, А. Т.; Дєдов, О. П.; Мартинюк, І. Ю.; Коцеруба, А. В.
    Сучасна будівельна галузь набуває розвитку в умовах використання залізобетонного та монолітно-каркасного спорудження житлових і промислових будівель.
  • Документ
    Синтез моделей ущільнюючих середовищ робочими органами вібротрамбовок
    (КНУБА, 2006) Свідерський, А. Т.
    При розрахунках параметрів вібротрамбовок однією із необхідних умов точного їх визначення є аргументований вибір моделі середовища. Обумовлюється це тим, що забезпечення необхідних параметрів ущільнення визначається коректним врахуванням всіх сил опору, які в свою чергу оцінюються залежностями між σ та ε середовища.
  • Документ
    Вивчення та впровадження сучасних гідравлічних вібраційних систем у виробничий процес – шлях до створення універсальних само адаптованих високопродуктивних віброущільнювачів
    (КНУБА, 2005) Свідерський, А. Т.
    Теоретичні дослідження та науковий пошук ведуться у напрямку можливості реалізації безвідривних вібраційних, поліфазних, вібротрамбуючих та комбінованих методів ущільнення однією окремо взятою, фактично універсальною установкою.
  • Документ
    Дослідження та принципи розрахунку тримасних віброударних гідравлічних трамбівок
    (КНУБА, 2004) Свідерський, А. Т.
    В будівництві для ущільнення ґрунтів та будівельних сумішей все ширше використовуються віброплити та вібротрамбівки, особливо в стислих умовах та при невеликих об’ємах виконуваних робіт. Розвиток науки та промислове використання революційних технологій в області створення нових матеріалів, застосування сучасних технологічних процесів, комп'ютерної техніки зробив економічно вигідним використання цих машин та їх подальше вдосконалення.