Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Теоретичне та експериментальне дослідження руху матеріалу в гладкому обертовому барабані
    (КНУБА, 2002) Назаренко, І.І.; Клименко, М.О.
    Незважаючи на значну кількість робіт, присв'ячених опису руху матеріалу в обертовому барабані, переважна більшість авторів схиляється до використання одного з двох наступних підходів. "Одночастковий" підхід [2, 4, 6], при якому розглядається рівновага окремої частки, або метод "в'язких потоків" [3, 5], відповідно до якого рух матеріалу розглядається як потік в'язкопластичного середовища.
  • Документ
    Дослідження робочих процесів вібромашин із змінним режимом руху
    (КНУБА, 2004) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Ручинський, М. М.; Свідерський, А.Т.; Клименко, М.О.; Косминський, І.В.; Дєдов, О. П.; Басараб, В. А.
    Вивчення динаміки вібромашин для сталого режиму руху [ ] 31 − дало можливість оцінити загальні підходи до визначення сил опору як в самій машині так і в оброблювальному середовищі. Однак найбільш важливим із точки зору виконання (протікання) робочого процесу, безумовно, є знання законів руху для перехідних режимів.
  • Документ
    Фізика процесу перемішування та оцінка його ефективності
    (КНУБА, 2002) Клименко, М.О.
    Для перемішування, як і для будь-якого іншого робочого процесу, надзвичайно важливим є встановлення достовірного критерію оцінки його ефективності. На сьогодні основним показником якості приготування будівельних розчинів та бетонних сумішей є міцність зразків-кубів на стискання
  • Документ
    Дослідження характеру розподілу сипких матеріалів та будівельних сумішей в поперечному перерізі барабана гравітаційного бетонозмішувача
    (КНУБА, 2001) Клименко, М.О.
    Рух суміші розпочинається із руху часток на відкритій поверхні сегменту матеріалу, коли кут α підйому цієї поверхні стане більшим певного кута.
  • Документ
    До вибору типу бетонозмішувачів та призначення їх об'ємів
    (КНУБА, 2001) Назаренко, І. І.; Клименко, М.О.
    Становлення України як суверенної правової держави із ринковою економікою вимагає розробки нового покоління будівельних машин із значно вищими від існуючих конструкцій показниками енерго- та ресурсозбереження, ефективності робочого процесу, технологічності виготовлення і ремонту, строку служби тощо. Для досягнення такого результату необхідне не тільки впровадження прогресивних методів виробництва, але й розробка новітніх методів розрахунку основних конструктивних і технологічних параметрів, а також сучасних критеріїв вибору машин і обладнання в залежності від умов роботи, технологічних режимів, т.ін.