Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 13
  • Документ
    Інвестиції, як складові моделювання економічних систем: сутність та класифікація
    (КНУБА, 2011) Бондар, О. А.; Якимчук, І. М.; Горчаківська, Г. В.
    Розглядаються основні системні принципи моделювання економічних систем через інвестиційні процеси. Обґрунтовано та розроблено узагальнену класифікацію інвестицій, як основних параметрів моделювання.
  • Документ
    Концептуальні засади розбудови економетричної моделі ринкового розвитку в житловому будівництві
    (КНУБА, 2008) Федосова, Олена Василівна; Левіт, Л. Г.
    Будівельний комплекс в Україні розвивається дуже повільно і це не дає можливості задовольнити попит населення на житлову площу. Розвиток галузі житлового будівництва потребує інвестиції, які мають різну ефективність в державній, колективній, приватній та кооперативній власності. Для підвищення ефективності вкладання інвестицій у будівельну галузь потрібно вести моніторинг по введенню в експлуатацію житлових будинків. Для цього пропонується концепція розробки комплексної системи відповідних залежностей по введенню в експлуатацію житлових будинків за рахунок можливостей різних форм власності. В цих залежностях використані головні фактори: обсяг інвестицій, обсяг підрядних робіт, кількість будівельних підприємств та черга на житло.
  • Документ
    Ринкові засади ефективності інвестицій в житловому будівництві
    (КНУБА, 2008) Федосова, Олена Василівна
    Показано, що житлове будівництво в Україні розвивається дуже повільно і це не дає можливості задовольнити платоспроможний попит населення на житлову площу. Потрібні інвестиції, які мають різні ефективність в державній, колективній, приватній та кооперативній власності. Необхідно змінювати соціально-економічні чинники розвитку галузі з метою підвищення життєвого рівня населення. Для підвищення ефективності і контролю розвитку галузі і країни в цілому, слід ввести в дію систему моніторингу по введенню в експлуатацію житлових будинків.
  • Документ
    Математичні засади побудови рефлекторних експертних систем оцінки інвестиційних пропозицій в девелопменті
    (КНУБА, 2011) Тесля, Ю. М.; Каюк, П. В.; Чернова, М. Л.; Чорний, О. Ю.
    Розглянуто науково-методичний базис створення рефлекторних експертних систем оцінки інвестиційних пропозицій в девелопменті та виконано вибір базової концепції досліджень, яка включає в себе понятійні категорії теорії несилової взаємодії. Запропоновано математичну модель оцінки і вибору рішень за інвестиційними пропозиціями, в основі якої лежить математичний апарат теорії несилової взаємодії.
  • Документ
    Формалізація та аналіз впливів на прийняття рішення експертом для оцінювання інвестицій в девелоперські проекти
    (КНУБА, 2011) Тесля, Ю. М.; Каюк, П. В.; Чернова, М. Л.
    Виділено та формалізовано впливи на прийняття рішень експертами в галузі оцінювання інвестиційних пропозицій в девелопменті. Запропоновано декілька варіантів класифікацій впливів залежно від специфіки компанії, що їх використовує.
  • Документ
    Застосування рефлекторного підходу до побудови інтелектуальних систем оцінки інвестиційних пропозицій
    (КНУБА, 2009) Тесля, Ю. Н.; Каюк, П. В.; Чернова, М. Л.
    Розглянута можливість рішення актуальної проблеми в українському девелопменті - автоматизації оцінки інвестиційних пропозицій. Запропоновано використання рефлекторного підходу до побудови інтелектуальних систем її оцінки.
  • Документ
    Пропозиціїї щодо визначення інвестиційно привабливих територій в роботах регіонального рівня
    (КНУБА, 2016) Айлікова, Г. В.
    Надаються пропозиції щодо механізму визначення інвестиційно привабливих територій на підставі індикативних показників, які визначаються в ході розроблення схем планування території регіонального рівня. Автором пропонується розглянути відносно стабільні та динамічні фактори, що впливають на містобудівну цінність території.
  • Документ
    Системні важелі механізму державного регулювання інвестиційних процесів
    (КНУБА, 2014) Зеленков, Юрій Олександрович
    Розглянуто системні важелі державного регулювання інвестиційних процесів. Обґрунтовано необхідність констатувати, що під державним регулюванням необхідно розуміти державні технології залучання інвестиційних ресурсів.
  • Документ
    Енергоефективні іновації у будівництві
    (КНУБА, 2018) Іванова, Л. С.
    Енерго - і ресурсозбереження в будівельній галузі є прямим наслідком техногенного та антропогенного впливу на екологічну ситуацію в світі , а також потужним стимулом інновацій на будівельному ринку. У вітчизняній галузі будіндустрії є ряд проблем , які потребують вирішення для забезпечення розвитку енерго - та ресурсозберігаючих тенденцій.
  • Документ
    Модифіковані теоретичні та практичні основи формування альтернативних джерел інвестування житлового будівництва
    (КНУБА, 2017) Савчук, Тетяна Валеріївна; Шпаков, Андрій Васильович; Шпакова, Ганна Валентинівна; Баличев, Олег Юрійович
    Досліджено двозначну суть будівництва: з одного боку як сфери матеріального виробництва, однієї з базових галузей економіки, з іншого – як виду виробничої діяльності. Описано значущість інвестиційної складової розвитку та функціонування будівельного підприємства, роль якої загострюється в контексті нестабільності економічного середовища та перманентної нестачі фінансових ресурсів. Встановлено, що функціонування будівельних організацій відбувається за умов існування гострої конкурентної боротьби за інвестиційні ресурси. Сформульовано визначення інвестиційної конкуренції як боротьби за обмежені інвестиційні ресурси, що проводиться будівельним підприємством шляхом управління власними конкурентними перевагами та формуванням довготермінової конкурентоспроможності підприємства. Розглянуто основи ведення чесної інвестиційної конкуренції, закладені у вітчизняному законодавстві. Наведено інструменти державного механізму регулювання інвестиційної конкуренції та окреслено сутність ринкового механізму регулювання інвестиційної конкуренції.