Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Методологічні основи позиціонування будівельно-інжинірингових фірм як провідних виконавців будівельних проектів та проектування їх операційних систем
    (КНУБА, 2008) Тугай, Олексій Анатолійович
    Викладено передумови та теоретико-методологічні основи позиціонування будівельно-інжинірингових фірм на будівельному ринку, які забезпечують отримання високих стандартів якості ще на етапі інвестиційного задуму. Завдяки синтетичній конструкції, запропонований показник формування експертної оцінки структури ОСУ будівельно-інжинірингової фірми забезпечує одночасну оцінку як надійності організаційно-технологічних рішень так і подальшу структуру будівельно- інжинірингової фірми.
  • Документ
    Вплив інструментів візуалізації інформації на хід реалізації проектів
    (КНУБА, 2014) Єгорченков, Олексій Володимирович; Єгорченкова, Наталія Юріївна; Чорна, Наталія Олександрівна
    Запропоновано новий підхід до процесів визначення необхідного для ефективного управління проектами інформаційного впливу, що формує нові знання у проектах. В його основі застосування інструментів теорії несилової взаємодії та моделей, методів і засобів візуалізації інформації.
  • Документ
    Евро-Американский опыт консалтинга в архитектурной деятельности
    (КНУБА, 2018) Бондаренко, К. Э.; Поминчук, М. В.
    В статье описаны сюжеты взаимодействия архитектора с одним или несколькими консультантами, рассмотрена классификация консалтинговых услуг по содержанию предоставляемых архитектору знаний и методик. Каждый тип рассмотрен на примере одного, наиболее яркого реализованного проекта в США или странах Европы.
  • Документ
    Ідентифікація креативних завдань у проектному менеджменті з використанням гендерного підходу
    (КНУБА, 2018) Фесенко, Тетяна Григорівна; Шахов, Анатолій Валентинович; Фесенко, Галина Григорівна
    Окреслено специфіку творчої діяльності у проектних колективах. Висвітлено особливості фемінної і маскулінної логічних систем в контексті «творчої поведінки» (відповідно до National Competence Baseline, NCB). Запропонована модель творчих завдань у процесах управління проектами (відповідно до A Guide to the project management body of knowledge, PMBOK). Описана динаміка застосування творчої роботи на різних фазах життєвого циклу проекту. Зазначено, що найбільша потреба у креативності існує на фазі «ініціація» і «планування», а її специфіка проявляється у бізнес-процесах і міститься у «кишенях творчості». Запропонований гендерний фокус креативної компетенції проектного менеджера дає можливість застосовувати фемінні і маскулінні когнітивні стилі для ефективної роботи команди на усіх фазах проекту.
  • Документ
    Економіко-адміністративна та структурна топологія взаємодії підприємств-учасників проектів житлового будівництва
    (КНУБА, 2019) Чернишев, Денис Олегович; Дружинін, Максим Андрійович; Кондрацький, Вадим Олександрович
    Стаття присвячена розробці науково-методичного підґрунтя та інструментарію інвестиційного забезпечення житлового будівництва, яке розглядається у взаємоузгодженні зі специфікою економічних та кредитно-договірних взаємин провідних суб’єктів житлової забудови ‒ кредитора, забудовника, інвесторів. Методологічні розробки базуються на наявній методології управління проектами, формуванні спрощеної та повної концептуальної моделі диференційованого залучення джерел ресурсного забезпечення, що спираються на теорію стейкхолдерів, методи економічного оцінювання джерел фінансування та залучення інвестицій та ціннісно-орієнтованого цілепокладання. Проаналізовано наявні концепції, моделі, методи управління інвестиційно-будівельними проектами, надано характеристику поточного рівня успішності таких проектів. Було виявлено, що система менеджменту проектів із житлового будівництва потребує вдосконалення у її частині перенесення акцентів з забезпечення максимізації прибутку будівельників на спрямованість до досягнення цінності результату проекту для всіх його зацікавлених сторін та протягом усього життєвого циклу проекту. Запропоновано концептуальну модель проблемно-цільового диференційованого вибору джерел ресурсного забезпечення інвестиційно-будівельних проектів в житловому будівництві.