Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Застосування математичного апарату теорії несилової взаємодії до побудови систем підготовки прийняття рішень в управлінні проектами
    (КНУБА, 2010) Білощицька, С. В.; Олексієнко, М. М.; Курілко, О. М.; Остапчук, Ю. О.
    Розглянуто проблему створення на базі математичного апарату теорії несилової взаємодії моделі та методу прийняття рішень, які можна було б використати для розробки економічно вигідних СППР в управлінні проектами.
  • Документ
    Застосування рефлекторних систем обробки природномовної інформації в управлінні проектами
    (КНУБА, 2011) Тесля, Ю. М.; Савельєва, Т. В.; Курілко, О. М.; Остапчук, Ю. О.; Каюк, П. В.
    Розглянуто проблему створення на базі математичного апарату теорії несилової взаємодії моделей функціонування систем обробки природномовної інформації. Класифіковано задачі, які зможуть вирішувати такі системи в управлінні проектами.
  • Документ
    Несилова взаємодія суб’єктів управління в рамках стратегічних програм розвитку міст
    (КНУБА, 2014) Берулава, Дмитро Заурійович
    Розглянуто суб’єкти управління стратегічними програмами розвитку міст. Підкреслена важливість використання принципу проактивності, класифіковані типи суб’єктів, форми та методи їх взаємодії. Наведено підхід до їх взаємодії з точки зору теорії несилової взаємодії. Сформульована цільова функція оптимізації управлінських рішень в рамках таких програм.
  • Документ
    Вплив інструментів візуалізації інформації на хід реалізації проектів
    (КНУБА, 2014) Єгорченков, Олексій Володимирович; Єгорченкова, Наталія Юріївна; Чорна, Наталія Олександрівна
    Запропоновано новий підхід до процесів визначення необхідного для ефективного управління проектами інформаційного впливу, що формує нові знання у проектах. В його основі застосування інструментів теорії несилової взаємодії та моделей, методів і засобів візуалізації інформації.
  • Документ
    Інформаційна технологія управління інформаційним супроводженням
    (КНУБА, 2017) Кубявка, Микола Богданович; Тесля, Юрій Миколайович; Кубявка, Любов Богданівна
    Описано розроблену інформаційну технологію управління інформаційним супроводженням у процесах підготовки та проведення військових дій, робота якої орієнтована на направлене цілеорієнтоване (адресне) інформування контрагентів взаємодії. Умовою створення представленої в роботі інформаційної технології був розгляд питання управління інформацією не з позицій максимального інформування контрагентів впливу, а з позицій потрібної інформаційної дії на них. Розроблена технологія відповідає вимогам щодо простоти, є інформативно зрозуміла та мінімально затратна. Вона може стати основним інструментом інформаційного забезпечення управління впливами на прийняття потрібних, щодо впливу, рішень. Отримані результати покладено в основу програмного засобу Adres. Застосування запропонованих в роботі моделей, методів та програмних засобів забезпечить значне покращення шляхів підготовки і проведення операцій з інформаційного впливу на противника та інформаційного супроводження власних військових підрозділів та сил. Це має стати передумовою перемог у інформаційній війні з ворогами України.
  • Документ
    Аналіз підхідів до побудови мультиагентної інтелектуальної системи курирування контентом МВОК
    (КНУБА, 2017) Красовська, Ганна Валеріївна
    Проаналізовано особливості організації МВОК, визначено коло питань, які необхідно вирішити для підвищення ефективності їх організації та проведення. Зазначено, що під час побудови МВОК для збирання новин в роботі спільноти студентів використовуються тільки RSS-канали та агрегатори, але цих засобів недостатньо для вирішення всього спектру задач курирування контентом. Пропонується проводити подальші дослідження в напрямку створення багатоагентної рефлекторної інтелектуальної системи, яка проводить для заданої предметної області пошук та відбирання інформації в мережі Інтернет, аналіз та категоризацію інформації із застосуванням інтроформаційних методів теорії несилової взаємодії.