Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Символ і символізація у теоретичних дослідженнях Постмодернізму (XX ст.)
    (КНУБА, 2011) Булах, І. В.
    В статті розглядається використання символу і символізації у теоретичних дослідженнях Постмодернізму (ХХ ст.). Особлива увага приділена теоретичної праці Р.Ветурі, Ч.Дженкса, К.Александера, М. Сафді, К.Лінча.
  • Документ
    Символізація художніх образів у містобудуванні. Сьогодення і тенденції розвитку.
    (КНУБА, 2014) Булах, І. В.
    Пропонується визначення терміну містобудівного символу і символізації; розглядається питання використання символізації художніх образів у формуванні сучасного міста.
  • Документ
    Символізація художніх образів сучасного архітектурного середовища
    (КНУБА, 2014) Булах, І. В.
    У статті пропонується визначення терміну архітектурного символу і символізації; розглядається питання використання символізації художніх образів у формуванні сучасного архітектурного середовища.
  • Документ
    Загальні положення символізації архітектурно-художнього образу міського середовища
    (КНУБА, 2016) Булах, І. В.
    У статті надані узагальнені висновки і результати щодо проведеного дослідження символізації архітектурно-художнього образу міського середовища. Запропоновано уточнення термінів "символізація", "міське середовище" і "художній образ". В загальних рисах наведені процеси та принципи символізації, а також представлена структурно-логічна модель символізації.
  • Документ
    Конкурсне проектування як важливий засіб професійної підготовки студентів архітектурних спеціальностей
    (КНУБА, 2015) Булах, І. В.
    У статті пропонується і аргументується визнання конкурсного проектування як важливого засобу фахової підготовки студентів; аналізується отриманий досвід з впровадження конкурсного проектування в учбовий процес; надаються рекомендації щодо вирішення основних проблем та складнощів, що виникають при конкурсному проектуванні з урахуванням специфіки учбового процесу на архітектурному факультеті.
  • Документ
    Символ і символізація у теоретичних дослідженнях епохи просвіти (XVIII- поч. XIX ст.)
    (КНУБА, 2010) Булах, І. В.
    Анотація: в статті розглядається використання символу і символізації у теоретичних дослідженнях в епоху Просвіти (XVIII- поч. XIX cт. ). Особлива увага приділена теоретичної праці К. Н. Леду, Е. Буллє.
  • Документ
    Аналіз симетричних закономірностей
    (КНУБА, 2010) Панченко, О. О.
    у даній статті розглянуто ідею симетрії у контексті категорій архітектурної композиції, щоб показати, що всі вони розкривають ту чи іншу грань архітектурної симетрії. Проаналізовані теоретичні праці науковців по темі
  • Документ
    Символ і символізація у теоретичних дослідженнях в епоху Відродження та Бароко (ХV – ПОЧ. XVIII СТ.)
    (КНУБА, 2010) Булах, І.В.
    В статті розглядається використання символу і символізації у теоретичних дослідженнях в періоди Відродження та Бароко (XV – поч. XVIII ст.). Особлива увага приділена теоретичної праці Л. Б. Альберті, А Палладіо, Д. М. Перегрині, Е. Тезауро.
  • Документ
    Символ і символізація у теоретичних дослідженнях
    (КНУБА, 2009) Булах, І. В.
    У даній статті автор робить спробу розкрити поняття символу і символізації у теоретичних дослідженнях . В цього аспекті розглядається творчість Л . Альберті, що працював в період Відродження . В епоху Просвіти на символічне значення архітектури звернули свою увагу архітектори -теоретики К . Н . Леду та Е . Л . Буллє . Серед постмодерністів аналізується творчість Р . Вентурі , Ч . Дженкса, К . Александера, М . Сафді , К . Лінча . У статті розглянути позиції ставлення до символизму Ле Корбюзьє , Л . Кана , А . Лаоса , Й . Утзона , Ш . Гарньє .
  • Документ
    Поняття симетрії
    (КНУБА, 2009) Панченко, О. О.
    У даній статті присутня спроба розширити поняття симетрії, та її значення для теорії архітектури. Проаналізовані теоретичні праці науковців, які займалися вивченням симетрії для науки і архітектури.