Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Метод функціонально-технологічного оновлення організації будівництва
    (КНУБА, 2008) Тугай, Олексій Анатолійович
    Пропонується цілісна методологія модернізації процесів організації будівництва, яка визначає зміст діяльності будівельно-інжинірингових фірми в якості генпідрядника нового типу, механізми його взаємин із замовником по управлінню ресурсами в процесі виконання БМР. Метод інтегрує комплекс організаційно-технологічних моделей, що в сукупності відображають інновацію запропонованого автором підходу до організації підготовки будівельного виробництва.
  • Документ
    Трансформація змісту діяльності генпідрядника в інвестиційному процесі - передумова адаптації процесів організації будівництва до євростандартів
    (КНУБА, 2008) Тугай, Олексій Анатолійович
    Викладено формально-аналітичні та організаційні основи позиціонування будівельно-інжинірингових фірм на будівельному ринку як передумови адаптації процесів організації будівництва до євростандартів. Доведено переваги зміни функцій зазначених фірм в інвестиційному процес - від функцій виключно інжинірингу до нової якості - генерального підрядника нового типу, що відповідає перед інвестором за проміжні та підсумкові результати впровадження будівельного проекту.
  • Документ
    Зміст та структура прикладного програмного комплексу "Адаптація організації будівництва до євростандартів" та його впровадження в практику будівництва
    (КНУБА, 2008) Тугай, Олексій Анатолійович
    Викладено зміст та структуру програмного комплексу „Адаптація організації будівництва до евро стандартів”. Зазначений програмний продукт позиціонується як цілісний науково-практичний комплекс прийняття рішень з підготовки та організації будівництва на інноваційній основі .
  • Документ
    Модель "Ресурс-потенціал-виконавець" як науково-практичний інструмент діяльності будівельних освітньо-інжинірингових груп
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Пропонується модель оцінки потенційних виконавців БМР, яка забезпечує наближення моделей організації будівництва до реалій будівництва. розроблена модель „Ресурс-потенціал-виконавець” здійснює оцінку будівельних та спеціалізованих організацій - виконавців будівельних проектів за 5 групами параметрів різного змісту - від виробничо-технологічної конкурентоспроможності до іміджу на відповідному ринку БМР.
  • Документ
    Адаптація критеріально-розрахункової основи моделей організації будівництва до потреб діяльності будівельних освітньо-інжинірингових груп
    (КНУБА, 2008) Лагутін, Геннадій Володимирович
    Подано зміст та призначення організаційно-технологічних та структурно-функціональних моделей будівництва, що були спеціально розроблені для потреб діяльності будівельних освітньо-інжинірингових груп - нових учасників будівельно-інвестиційного процесу.
  • Документ
    Модернізація ресурсно-календарних моделей для потреб системного поліпшення процесів організації будівництва
    (КНУБА, 2011) Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.; Приходько, Д. О.
    Викладено концептуально-методичні основи, формалізацію задачі, основні процедури побудови та розрахунку моделей організації будівництва, які створені за схемою сітьових моделей та залучають ряд семантичних параметрів для опису зовнішніх та внутрішніх умов впровадження будівельного проекту. Наведено фрагменти створених на базі моделей програмних продуктів та їх застосування в практиці будівництва.
  • Документ
    Сучасні моделі організації будівництва на засадах девелопменту
    (КНУБА, 2010) Тугай, Олексій Анатолійович; Лагутін, Геннадій Володимирович; Поколенко, Вадим Олегович; Борисова, Наталія Олександрівна; Приходько, Дмитро Олександрович; Баглай, В. А.; Слипенчук, О. С.; Петровська-Ліньова, Н. Б.
    Викладено зміст та програмну реалізацію економічних моделей економічного обґрунтування та організації спорудження будівельних об’єктів, яка забезпечують ефективне узгодження процесів виконання будівельних робіт з провідними параметрами фінансового стану та платоспроможністю організації-інвестора.
  • Документ
    Впровадження прикладного програмного комплексу „Адаптація організації будівництва до євростандартів” у практику будівництва
    (КНУБА, 2013) Лагутін, Г. В.; Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.
    Запропоновано сучасний комплекс прикладних програм для відображення процесів організації підрядного будівництва, які реалізуються за схемою девелоперського управління. В ньому реалізовано принципово новий тип сітьової моделі, яка сполучає ознаки моделей «роботи-дуги» та «роботи-вершини», із семантично означеною мірою впевненості девелопера щодо додержання планових характеристик проекту та директивних вимог замовника при виконанні БМР. Достовірність вибору альтернатив забезпечується формуванням довірчо-ресурсного профілю будівельного проекту та підсумковим рейтингом, який визначає порівняльні переваги кожної з альтернатив щодо іншої.
  • Документ
    Передумови адаптації інструментарію будівельного девелопменту для проектів рекреаційно-продуктивного відновлення територій
    (КНУБА, 2018) Чернишев, Д. О.; Дружинін, М. А.
    Обґрунтованім зміст та регламент організаційно-технологічних заходів забезпечення адаптації інструментарію будівельного девелопменту для проектів рекреаційно-продуктивного відновлення територій на основі досвіду застосування екологічно-орієнтованої методології біосферосумісного будівництва. Специфіка проектів та практичні потреби в реалізації рекреаційно-продуктивного відновлення територій, як сукупності організаційних процесів та процедур формування структур визначає науково- прикладну доцільність пошуку спеціальних підходів до організації будівництва таких проектів в системі сучасного девелопменту з метою формування надійної системи та структур девелопменту, спрямованих на успішну організацію інвестиційного циклу для інфраструктурних будівельних проектів зазначеного типу.
  • Документ
    Подолання невизначеності в девелоперських моделях організації будівництва
    (КНУБА, 2016) Скакун, Євген Вячеславович
    У статті розглянуто трирівневу організаційно-технологічну модель підготовки будівництва, що удосконалює перелік робіт, які формуються ще на початковому етапі впровадження проекту: від документального підтвердження замовника до інших, таких як інженерної, організаційної та технологічної підготовки. Сформовано графічну сітьову модель, яка враховує зв'язки всіх учасників будівельного виробництва з врахуванням їх можливих меж відповідальності. В роботі розглянуто імітаційну модель уникнення ризику, сутність якої полягає в імітаційному або варіантному моделюванні ймовірностей змін параметрів у роботах, виявлено діапазон можливих значень параметрів робіт, які складно передбачити. У процесі дослідження було розроблено математичну модель "Багатокритеріальне коригування параметрів технологій будівництва", яка буде розраховувати альтернативний варіант вибору будівельної технології.