Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Аналіз сумісної професійної компетентності команди проекту
    (КНУБА, 2016) Водолазкіна, Катерина Олександрівна
    Розглянуто аналіз професійних компетенцій членів команди розробки програмних проектів, ефективного командоутворення. Запропоновано розрахунково-графічний метод аналізу спільних професійних компетенцій команди, який, на відміну від існуючих, базується на аналізі радіальних діаграм компетенцій команди на основі принципу “колеса балансу” професійної узгодженості команди, що дозволяє наочно представити сумісність професійних знань та навичок всіх членів команди разом, виявити командні і персональні ризики нестачі знань для виконання IT проекту та отримати дані для подальшого прийняття рішень щодо їх усунення.
  • Документ
    Організаційна структура електронного управління проектами
    (КНУБА, 2018) Медведєва, Олена Михайлівна; Єгорченкова, Наталія Юріївна
    Запропоновано розглянути організаційну структуру електронного управління проектами. Показано розподіл функцій, визначення взаємозв’язку і підпорядкування між учасниками команди проектів. Описано ключові ролі е-РМ, до яких належать: відповідальний за електронний проектний менеджмент, адміністратор, ментор, виконавці та субвиконавці. Показано, що взаємодії між вказаними ролями утворюють зони відповідальності членів команд проектів, які являють собою піраміди взаємодій. На основі цих взаємодій побудована пірамідальна організаційна структура, яка застосовується для електронного проектного менеджменту. Формально представлені всі взаємодії між ролями проекту, а також взаємодії ролей з електронним менеджером проектів. Розглянуто приклад формування плану проекту в електронному менеджері проектів.
  • Документ
    Когнітивна готовність команд менеджерів інфрастуктурних проектів
    (КНУБА, 2019) Бушуєв, Денис Антонович; Козир, Борис Юрійович; Запривода, Аліна Анатоліївна
    Розглянуто моделі оцінки когнітивної готовності команд менеджерів при впровадженні інфраструктурних проектів на основі аналізу компетенцій при впровадженні інноваційних проектів у програмах. Системи компетенцій при впровадженні інноваційних проектів та програм формують ринок, а також є драйвером успіху. Визначено принципи формування системи компетенцій інфраструктурних проектів та програм, які складаються з:розмежування та незалежності компонентів ефективної моделі управління проектами, повноти, реалістичності, диференціації в межах відповідного рівня деталізації та вимірності діяльності команд менеджерів. Наведено п’ять факторів, які визначають ключові компетенції щодо реалізації інфраструктурних проектів. Такими факторами є: швидке зростання вимог до компетентності менеджерів інноваційних проектів, рівень недовіри у середовищі зацікавлених сторін, неефективні процеси підготовки та прийняття рішень, напружені відносини між дослідницькою групою, яка впроваджує інновацію, і командами розвитку, які починали реалізацію інноваційних ідей та вибір правильного підходу до побудови системи управління інноваційним проектом. Розглянуто приклади застосування запропонованих моделей в межах методології Agile.
  • Документ
    Моделі процесного управління е-РМ
    (КНУБА, 2018) Єгорченкова, Наталія Юріївна
    Через значну кількість різних проектів створення та надання інформаційних ресурсів управління ними стає занадто складним, багатогранним, вимагає значних витрат часу та коштів, в них бере участь велика кількість працівників і на них здійснюється значний вплив. Звідси випливає необхідність використання методології і технології електронного управління проектами. Розглянуто створення необхідних знань з побудови та реінжинірингу бізнес-процесів, розробки нормативів, регламентів, правил, схем, принципів, алгоритмів, концепцій методології електронного управління проектами створення та надання інформаційних ресурсів. Аналіз літератури показав, що на сьогодні відсутні роботи, які б описували нормативи та бізнес-процеси для електронного проектного менеджменту, тому це питання є актуальним. Наведено групи процесів, які мають бути ув’язані з галузями знань методології управління проектами. Розглянуто моделі процесів, які входять до вказаних груп, але відрізняються від моделей процесів неелектронного (традиційного) управління проектами. Показано, що перспективою для подальших досліджень є розробка та створення організації та технології електронного проектного менеджменту.