Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Прийняття архітектурних і дизайнерських рішень на основі комплексної системи оцінки якостей
    (КНУБА, 2011) Панько, О. М.
    Розглядається питання можливості та факторів що впливають на прийняття рішень в архітектурній та дизайнерській діяльності.
  • Документ
    Моделювання управління якістю природного газу з використанням функцій належності лінгвістичних змінних методом Парето
    (КНУБА, 2021) Предун, Костянтин Миронович; Франчук, Юрій Йосипович; Ободянська, О. І.
    Природний газ у відповідності з положеннями Енергетичної стратегії України на період до 2035 р. попри суттєвий розвиток «зеленої» енергетики залишається основним енергоносієм у державі. У зв’язку з долученням до єдиного Європейського простору регулювання торгівлі природним газом в країні всі розрахунки за спожите паливо слід виконувати в одиницях енергії. Таким чином, визначальними постають питання щодо якості природного газу. Однією з особливостей системи газопостачання є значна ступінь невизначеності зміни великої кількості збурюючих факторів впливу і постійно мінливих параметрів її функціонування. З поміж інших для оцінки якості вибрана математична модель, заснована на теорії нечіткої логіки. За результатами розгляду факторів, що характеризують фізико-хімічні властивості видобутого з родовища природного газу, якість його підготовки до транспортування та технічні умови експлуатації газорозподільної системи населеного пункту, отримано нечітку множину для визначення якості палива. Одним із методів аналізу в складних й багатозв’язкових системах є метод Парето, який полягає в класифікації проблем на нечисленні, але суттєво важливі, і численні, але несуттєві. Отримана стовпцева діаграма Парето наочно ілюструє кількість факторів впливу на якість природного газу. Найбільш впливовими фактороми на якість природного газу та на погіршення умов газоспоживання є теплота згоряння вища при стандартних умовах та вологовміст палива. В зв’язку з цим при організаційно-технологічному забезпеченні споживання природного газу на високому рівні вони підлягають розгляду в першу чергу.
  • Документ
    Комплексна система оцінки якості житла в задачах оптимізація системи "людина - житло - середовише"
    (КНУБА, 2011) Панько, Олексій Миколайович
    Розглядається питання можливості та методики оптимізації в задачах оцінки якості житла. Кореляції з архітектурними, дизайнерськими та конструктивними рішеннями в ході різних етапів проектування.
  • Документ
    Участь генпідрядника в організації будівельного виробництва на будівельному майнадчику повинна починатися своєчасно
    (КНУБА, 2012) Чертков, Олег Юрійович
    Описується одна з форм організації будівельного виробництва та метод її удосконалення. Зосереджується увага на важливості залучення генпідрядної організації при виконанні робіт для забезпечення покращення техніко- економічних показників кінцевого результату.
  • Документ
    Применение теории несилового взаимодействия в проактивном управлении качеством проекта
    (КНУБА, 2013) Тесля, Ю. Н.; Концевич, В. В.
    Рассмотрены основные методы улучшения качества проекта. Предложено применение теории несилового взаимодействия для построения «мягких» технологий проактивного управления качеством проекта.
  • Документ
    Научно-методологический базис управления качеством проекта посредством воздействия на трудовые ресурсы
    (КНУБА, 2014) Концевич, Виктория Валерьевна
    Предложен научно-методологический базис управления качеством проекта посредством воздействия на трудовые ресурсы. Введены основные понятия и даны разъяснения этим понятиям с позиций теории несилового взаимодействия.
  • Документ
    Аналіз становлення системи менеджменту якості: перспективи розвитку в Україні
    (КНУБА, 2019) Савчук, І. А.
    Розглянуто сутність, особливості та досягнення основних етапів розвитку систем управління якістю. Проаналізовано досвід становлення систем управління якістю в Україні від часів СРСР до здобуття незалежності. Розглянуто досвід впровадження та функціонування систем управління якістю на прикладі Японії. Визначено необхідність впровадження систем менеджменту якості на підприємствах для збільшення кількості міжнародних ринків збуту та поліпшення в економіці країни.
  • Документ
    Позитивні та негативні аспекти естетики міського середовища в умовах постіндустріальної урбаністики
    (КНУБА, 2016) Лясковський, О. И.; Франків, Р. Б.
    Стаття присвячена дослідженню якісного потенціалу постіндустріального міського житла і розглядає одну із можливостей його розвитку у формі мікро-ландшафтної житлової будівлі підвищеної поверховості.