Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Дослідження динаміки роботи встановленого на пружну опору стрілового маніпулятора
    (КНУБА, 2017) Міщук, Дмитро
    В перехідних режимах при роботі маніпулятора виникають коливання його виконавчої системи, які є наслідком нерівномірної роботи приводу,неврівноваженості механічної системи та пружних деформацій металоконструкції. Для встановлення взаємозв’язків між геометричними і силовими параметрами маніпулятора та параметрами пружних деформацій побудовано динамічну та матема- тичні моделі, що описують динаміку руху його стріли. В досліджені пружні деформації представлено у вигляді додаткового кута повороту основи стріли.
  • Документ
    Дослідження динаміки роботи встановленого на пружну опору стрілового маніпулятора
    (КНУБА, 2017) Міщук, Д. О.
    В перехідних режимах при роботі маніпулятора виникають коливання його виконавчої системи, які є наслідком нерівномірної роботи приводу, неврівноваженості механічної системи та пружних деформацій металоконструкції. Для встановлення взаємозв'язків між геометричними і силовими параметрами маніпулятора та параметрами пружних деформацій побудовано динамічну та математичні моделі, що описують динаміку руху його стріли. В досліджені пружні деформації представлено у вигляді додаткового кута повороту основи стріли.
  • Документ
    Моделювання процесу горіння твердого палива в шахтно- шарових топках
    (КНУБА, 2015) Сенчук, М. П.; Астаф’єва, М. М .
    Розроблена математична модель процесу горіння твердого палива в шахтно-шарових топках з поступальним і обертальним його переміщенням на колосниковій решітці. Наведено аналітичні рівняння для розрахунку основних параметрів зони горіння.
  • Документ
    Розрахунок балок порожнистого трикутного перерізу з застосуванням адаптованої теорії складених стрижнів
    (КНУБА, 2018) Азізов, Т. Н.; Сакр, Ель Гадбан
    Наведена методика розрахунку балок порожнистого трикутного перерізу за допомогою теорії складених стрижнів, яка адаптована до розрахунку таких балок. Рішення прийнято у тригонометричних рядах, які швидко збігаються. Показано, що застосування теорії складених стрижнів дозволяє враховувати зусилля, які можуть відірвати полку балки від ребер.