Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Оптимізація складу захисного покриття на основі лужних гідроалюмосилікатів, призначеного для захисту деревини від займистості та горіння
    (Тов-во "Знання" України, 2012) Гузій, Сергій Григорович
    У статті наведені дані по оптимізації складу покриття на основі лужних гідроалюмосилікатів, призначеного для захисту деревини від займистості та горіння. Виявлено, що захисне покриття, наповнене алюмосилікатними гранулами, в 1,1-1,2 рази має більше значення коефіцієнта спучення та характеризується подальшим запасом до спучення в порівнянні з покриттям, наповненим алюмосилікатними мікросферами. По своїм характеристикам розроблені склади захисних покриттів відносяться до групи горючості Г1, а по займистості – до групи В1 і забезпечують збереження спроможності до спучення протягом 8-12 років The article presents data on the optimization of the coating on the alkaline hydroaluminosilicates-based designed to protect the wood from burning and burning. Revealed that the protective coating fi lled with silica-alumina granules, 1.1-1.2 time’s greater importance and is characterized by bloating ratio of inventories to further bloating compared to coated silica-alumina-fi lled microspheres. According to its characteristics developed protective coatings formulations are a group G1 of combustibility, and fl ammability - the group B1 and preserve the ability to swelling within 8-12 years.
  • Документ
    Дослідження впливу модифікування деревини на процес біологічного руйнування
    (Знання, 2013) Цапко, Ю. В.; Гузій, С. Г.
    На основі аналізу узагальненої інформації про біологічне руйнування деревини сформульовані вихідні вимоги до модифікаторів, що забезпечують необхідні параметри біологічного захисту та функціональності, встановлено ефективність біологічного захисту деревини азотно-фосфорними сполуками та покриттями.
  • Документ
    Екологічні принципи містобудування в традиціях українців та японців
    (КНУБА, 2014) Михайлик, О. О.
    У статті розглядаються традиційні екологічні підходи народів України та Японії до містобудування: визначені спільні принципи забудови, схожість природного середовища країн. Відмічається відмінне ставлення японців та українців до свого довкілля.
  • Документ
    Жорсткість балок з клеєної деревини в умовах косого згину
    (КНУБА, 2017) Гомон, С. С.; Павлюк, А. П.
    Наведені результати експериментальних досліджень міцності та деформативності дерев’яних балок в умовах косого згину.