Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Качественные и количественные характеристики при проектировании жилого комплекса повышенной комфортности средней этажности в г. Киев
    (КНУБА, 2019) Львович, Д. Д.; Юнаков, Сергей Федорович
    В данной статье мы подробно разберем, какие же классы жилья существуют, по каким критериям их разделяют и как не попасться на уловки девелоперов. В результате чего сформируем свою модель успешного строительно-инвестиционного проекта и сможем сделать правильный выбор при покупке жилья. In this article we will analyze in detail which housing classes exist, by what criteria they are divided and how not to get caught up in the tricks of developers. Let us clarify the immoral positions in society and residential construction and as a result we can make the right choice when buying a home.
  • Документ
    Математичні засади побудови рефлекторних експертних систем оцінки інвестиційних пропозицій в девелопменті
    (КНУБА, 2011) Тесля, Ю. М.; Каюк, П. В.; Чернова, М. Л.; Чорний, О. Ю.
    Розглянуто науково-методичний базис створення рефлекторних експертних систем оцінки інвестиційних пропозицій в девелопменті та виконано вибір базової концепції досліджень, яка включає в себе понятійні категорії теорії несилової взаємодії. Запропоновано математичну модель оцінки і вибору рішень за інвестиційними пропозиціями, в основі якої лежить математичний апарат теорії несилової взаємодії.
  • Документ
    Формалізація та аналіз впливів на прийняття рішення експертом для оцінювання інвестицій в девелоперські проекти
    (КНУБА, 2011) Тесля, Ю. М.; Каюк, П. В.; Чернова, М. Л.
    Виділено та формалізовано впливи на прийняття рішень експертами в галузі оцінювання інвестиційних пропозицій в девелопменті. Запропоновано декілька варіантів класифікацій впливів залежно від специфіки компанії, що їх використовує.
  • Документ
    Сучасні моделі організації будівництва на засадах девелопменту
    (КНУБА, 2010) Тугай, Олексій Анатолійович; Лагутін, Геннадій Володимирович; Поколенко, Вадим Олегович; Борисова, Наталія Олександрівна; Приходько, Дмитро Олександрович; Баглай, В. А.; Слипенчук, О. С.; Петровська-Ліньова, Н. Б.
    Викладено зміст та програмну реалізацію економічних моделей економічного обґрунтування та організації спорудження будівельних об’єктів, яка забезпечують ефективне узгодження процесів виконання будівельних робіт з провідними параметрами фінансового стану та платоспроможністю організації-інвестора.
  • Документ
    Застосування рефлекторного підходу до побудови інтелектуальних систем оцінки інвестиційних пропозицій
    (КНУБА, 2009) Тесля, Ю. Н.; Каюк, П. В.; Чернова, М. Л.
    Розглянута можливість рішення актуальної проблеми в українському девелопменті - автоматизації оцінки інвестиційних пропозицій. Запропоновано використання рефлекторного підходу до побудови інтелектуальних систем її оцінки.
  • Документ
    Експериментальна перевірка ефективності рефлекторної експертної системи оцінки інвестиційних пропозицій
    (КНУБА, 2012) Чернова, М. Л.
    Виділено та формалізовано підхід, а також викладено результати тестування рефлекторної експертної системи оцінки інвестиційних пропозицій, що було втілено у вигляді застосування.
  • Документ
    Математична модель управління інформаційним середовищем девелоперського проекту
    (КНУБА, 2013) Тесля, Ю. Н.; Гоц, В. В.
    Запропоновано математичну модель управління інформаційним середовищем девелоперського проекту, що базується на використанні логіки предикатів 1-го порядку в матричних структурах пріоритетів і витрат на варіанти розвитку цього середовища.
  • Документ
    Концептуально-аналітичні особливості атрибуції проектів біосферосумісного будівництва на платформі декаплінгу в системі девелоперського управління
    (КНУБА, 2019) Шпакова, Г. В.; Шпаков, А. В.; Приходько, Д. О.; Горбач, М. В.; Хоменко, О. М.; Ваколюк, А. С.
    Запропоновано новий підхід до моделювання динаміки зміни стану урбанізованих територій на принципах біосферної сумісності та принципах самоорганізації. Побудовано концептуальну модель біосферосумісносних урбанизированих територій у вигляді багатокомпонентної природно-соціотехнічної структури. Предметом дослідження визначено методологію та прикладний інструментарій організації біосферосумісного будівництва як основу раціональної підготовки та будівництва об‘єктів, реалізований сучасним будівельним девелопментом на засадах екологізації та енергоощадності. В якості об‘єкту дослідження обрано біосферосумісне будівництво як передовий формат організації циклу проектів будівництва, в умовах сучасного рівня урбанізації. Стосовно будівельного проекту застосовується модельна діагностика (модельна прогнозна ідентифікація) за допомогою моделі забруднення повітря від промислових точкових джерел техногенезу. Отримані результати чисельного аналізу реалізації функцій міста дозволяють спрогнозувати розвиток міської території, оцінити комфортність і безпеку міського середовища з позиції біосферної сумісності будівельних об'єктів з метою гармонізації характеристик життєвого циклу цих проектів з характеристиками мікросередовища їх впровадження. Базисом такого інструментарію є: методи багатофакторного, багатокомпонентного моделювання та багатокритеріального вибору альтернатив організації будівництва для проектів за умови застосування рівня біосферосумісності в якості провідної аналітичної координати такого моделювання. Зазначені моделі, реалізовані у форматі сучасного будівельного девелопменту, слугуватимуть в подальшому основою для організаційно-технологічної та екологічної експертизи проектів.
  • Документ
    Модернізація прикладних організаційно-технологічних моделей для функціонально-управлінського супровіду будівельних проектів
    (КНУБА, 2017) Чернишев, Д. О.
    В статті доведено, що в рамках промислового, цивільного та лінійного будівництва, з точки зору організаційно-технологічної надійності, будівельний об’єкт – це сукупність нечітко визначених, хаотичних, унікальних процесів, обмежених попередньо обумовленими часовими рамками та продуктом проекту. За технологічними особливостями та специфікою робочого середовища життєвий цикл об’єктів будівництва розділений на такі фази: «Ініціація», «Проектування», «Будівельно-монтажні роботи», «Введення в експлуатацію». Задля оптимізації управління, враховуючи унікальність кожної фази життєвого циклу об’єкта, пропонується використати системну інтеграцію підходів, модель якої ґрунтується на методах багатофакторного, багатокомпонентного моделювання та багатокритеріального вибору альтернатив організації будівництва спортивно-оздоровчих комплексів. Зазначені моделі, реалізовані у форматі сучасного будівельного девелопменту, слугуватимуть в подальшому основою для організаційно-технологічної та екологічної експертизи проектів, а також для вибору інституційними учасниками проекту (замовник, співінвестор, девелопер) раціональних ресурсних моделей та виконавчих рішень впровадження будівельних проектів досліджуваного типу.
  • Документ
    Сучасні організаційні схеми реалізації інвестиційно-будівельного проекту девелоперською компанією
    (КНУБА, 2014) Лилов, О. В.
    У статті досліджено особливості розвитку девелопменту та обґрунтовано впровадження окремих позитивних практик щодо організації та управління будівництвом, враховуючи досвід закордонних країн в умовах фінансової кризи, а саме Фі-девелопмент.