Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Напрям розвитку висотної основи України
    (КНУБА, 2015) Кучер, О. В.; Старовєров, В. С.; Акчуріна, Г. С.
    Відзначено, що національна система висот повинна бути узгодженою з Європейськими стандартами. Європейська вертикальна референцна система EVRS (European Vertical Reference System) узгоджена з світовою референцною системою висот IVRS (International Vertical Reference System). Розглянуті умови встановлення національної системи висот. Зроблено акцент на подальшому використанні Балтійської системи висот, але наповненої сучасним змістом. З’ясовано, що місцеположення будь-якої точки може бути описано за допомогою координат однозначно тільки тоді, коли референцна система, з якою ці координати зв’язані, буде повністю визначеною.
  • Документ
    Основні вимоги до висот при побудові вертикальної референцної системи відліку України
    (КНУБА, 2016) Кучер, О. В.; Старовєров, В. С.; Кошелюк, Н. І.
    Розглянуті основні вимоги до вибору систем висот. Відмічено, що дані геометричного нівелювання використовуються, перш за все, для визначення взаємного положення фізичної поверхні Землі та рівневої поверхні реального поля сили ваги. Визначено, що однозначне значення висоти можливо отримати при використанні геопотенціальної системи висот.
  • Документ
    Сучасна концепція побудови висотної референцної основи України
    (КНУБА, 2017) Кучер, О. В.; Старовєров, В. С.; Кошелюк, Н. І.
    Охарактеризовані основні напрямки розвитку висотної основи України, як складової національної системи відліку. Приведені основні відомості про сучасні підходи щодо становлення висотної складової референцної системи координат. Наведено сучасний стан проблеми в Україні, Європі та перспективи розвитку. Проаналізовано концепцію створення та практичну реалізацію європейської вертикальної референцної системи EVRS. Відзначено, що національна система висот повинна бути узгоджена з Європейськими стандартами. Розглянуті підходи до моделювання параметрів висотної основи України.
  • Документ
    Розвиток висотних референцних систем на сучасному етапі
    (КНУБА, 2018) Старовєров, В. С.; Кошелюк, Н. І.; Кучер, О. В.
    Розглянуто тенденції визначення висотних референцних систем, які забезпечують геоцентричні тривимірні місцеположення в єдиній системі. Відзначено, що місцеположення будь-якої точки описується за допомогою координат однозначно тільки тоді, коли референцна система, з якою ці координати пов ’язані, буде повністю визначеною.