Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Просторовий потенціал в обгрунтуванні розвитку нових територіальних громад
    (КНУБА, 2016) Габрель, М. М.; Юрчишин, Г. М.
    Здійснено аналіз стану використання просторового потенціалу, виявлено і класифіковано проблеми містобудівної діяльності Прикарпаття в умовах зростання ролі регіональної політики й самоврядування держави. Обґрунтувано нові методологічні засади, при яких планово-нормативний підхід має замінитися проблемно-ресурсним при визначенні перспектив міст і територій.
  • Документ
    Ретроспективний аналіз рекреаційних об'єктів гірської частини Івано-Франківської області
    (КНУБА, 2016) Голубчак, К. Т.
    У даному дослідженні проаналізовано існуючий стан курортнорекреаційної інфраструктури гірської частини Івано-Франківської області. З метою виявлення недоліків та перспектив розвитку сучасної рекреаційнотуристичної галузі Івано-Франківської області, проведено ретроспективне дослідження процесу формування рекреаційно-туристичного комплексу гірської частини Прикарпаття та охарактеризовано сучасні тенденції його розвитку.
  • Документ
    Релігійний туризм, як передумова розвитку духовно-реколекційних центрів Прикарпаття
    (КНУБА, 2015) Юрчишин, Г. М.; Голубчак, К. Т.
    Розглянуто передумови розвитку паломництва та релігійнопізнавального туризму в Україні, як важливої складової духовного виховання нації. На основі світових аналогів запропоновано напрями архітектурнопросторової організації духовно-реколекційних центрів в рекреаційній сфері Прикарпаття.
  • Документ
    Роль та місце регіональної художньої школи в дослідженні та збереженні української автентичної архітектури й мистецтва
    (КНУБА, 2016) Юрчишин, Г. М.
    Досліджується та аналізується вплив регіональної архітектурно- мистецької школи на формування світогляду фахівців, науковців та студентів, спрямованого на глибоке вивчення та збереження етнічних традицій Прикарпаття. Визначена її роль у житті суспільства, що вимагає володіння методами проектування, які нададуть можливість вирішувати складні проблеми організації соціальних процесів і громадських функцій у оптимальному просторовому середовищі.
  • Документ
    Сучасні тенденції проектування і будівництва готелів в гірських умовах
    (КНУБА, 2017) Дмитрік, Н. О.; Сима, Г. О.
    У статті розглянуто світовий досвід проектування і будівництва гірських готелів. Проілюстрована роль розвитку туризму на Прикарпатті та його вплив на сталий розвиток курортних регіонів України.