Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Параметри і режими роботи вібропристрою для формування горизонтальних поверхонь
    (КНУБА, 2015) Запривода, А. В.
    Метою роботи було проведення аналізу існуючих методів визначення основних параметрів вібропристрою. Здійснювалось це на основі розгляду спільного руху “вібромашина - середовище” за корпускулярною та континуальною моделями. Досліджено вплив основних параметрів на зміну тиску в контактній зоні як ключового параметра при оцінці впливу опору середовища на коливання вібропристрою. Отримані критерії для оцінки ефективності процесу ущільнення бетонної суміші у відривному та безвідривному режимах роботи вібропристрою. Це є аналітичною передумовою для розробки інженерної методики розрахунку машин подібного класу.
  • Документ
    Разработка вибрационной площадки с вертикальными колебаниями и пригрузочной плитой
    (КНУБА, 2014) Иткин, А. Ф.
    Описано конструкція і принцип дії вібраційної площадки з вертикальними коливаннями і пригрузочной плитою, призначеної для формування бетонних і залізобетонних виробів з жорстких цементобетонних сумішей. Отримано залежності, що описують вимушені коливання вібруючої рами віброплощадки і пригрузочной плити в робочому режимі формування бетонних виробів.
  • Документ
    Статичні характеристики автоматичного управління поцесу ущільнення бетонних сумішей.
    (КНУБА, 2002) Сівко, В. Й.; Назаренко, М. І.
    Статичні характеристики процесу ущільнення є основою для визначення параметрів автоматичного управління (передаючої функції, часу післядії, часу запізнення і т. ін.). Вони можуть бути побудовані шляхом аналізу процесу ущільнення. Як відомо [1], цей процес здійснюється шляхом циклічного навантаження бетонної суміші робочим органом вібраційної машини. При цьому за кожен цикл навантаження в суміші виникають напруження і, як наслідок, деформації. Накопичення залишкових деформацій веде до зміни густини суміші і її ущільнення
  • Документ
    Физические механизмы, лежащие в основе процессов виброуплотнения бетонных смесей в стесненных условиях
    (КНУБА, 2001) Бадеян, Г.В.; Меграбян, Х.А.
    Бетонная смесь представляет собой многокомпонентную среду, состоящую из тщательно подобранных по составу крупного и мелкого заполнителей, вяжущего и воды. В процессе приготовления и обработки смеси в нее неизбежно вовлекается воздух, количество которого меняется в зависимости от вида обработки. Конечная цель обработки смеси состоит в удалении воздуха и создании плотной однородной структуры.
  • Документ
    Високоефективні машини для виготовлення виробів із бетонних сумішей
    (КНУБА, 2001) Назаренко, І. І.; Гарнець, В. М.; Баранов, Ю. О.; Омельченко, В. А.; Свідерськи, А. Т.; Ручинський, М. М.
    Значне місце в ряду інженерного прогнозування займає морфологічний підхід, котрий базується на комбінаторному принципі пошуку і дозволяє цілеспрямовано відшукувати велику кількість варіантів технічних рішень.
  • Документ
    Анализ движения рабочих сред в системах "бункер-опалубка"
    (КНУБА, 2001) Бадеян, Г.В.; Даниелян, Е.Ж.
    Процессу производства монолитных железобетонных конструкций предшествует технология доставки бетонной смеси от автобетоносмесителя и её транспортирования к месту укладки в опалубку.