Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Визначення основних параметрів працездатності вдавлених висячих паль
    (КНУБА, 2019) Карпюк Ірина; Карпюк, Василь
    Огляд літературних [1-6] і нормативних [7, 8, 12-17] джерел показав, що для більш широкого впровадження у практику будівництва ефективного способу заглиблення паль вдавлюванням необхідно вміти вірогідно визначати в конкретних ґрунтових умовах розрахунковий опір ґрунту основи одиночної палі при заданому осіданні або розрахункову несучу здатність ґрунту основи палі, осідання палі як окремо розташованого фундаменту чи у складі куща, граничне зусилля вдавлювання, відстань між палями, при якій їхній взаємний вплив і вплив на сусідні фундаменти стає мінімальним; час «відпочинку» палі, який необхідно вичікувати перед передачею на неї розрахункового навантаження та ін.
  • Документ
    Врахування коефіцієнту пористості ґрунтів для визначення опору по бічній поверхні бурових паль
    (КНУБА, 2019) Маєвська Ірина; Блащук Наталя
    Проаналізований вплив коефіцієнту пористості піщаних та глинистих ґрунтів на несучу здатність бурових паль. При вирішенні поставленої задачі були використані результати статичних випробувань бурових та буроін’єкційних паль, виконаних у Науководослідному інституті будівельного виробництва та Науково-дослідному інституті будівельних конструкцій м. Київ. Розглянуті результати натурних випробувань 17-ти бурових паль з 10-ти різних майданчиків та 38-ми буроін’єкційних паль з 10-ти різних майданчиків. Аналізувався граничний опір паль різної довжини та діаметру, розміщених у різних ґрунтах.
  • Документ
    Визначення осадок при розрахунку системи «Основа – пальовий фундамент – будівля» за розрахунковою схемою умовного фундаменту з врахуванням даних випробувань паль
    (ДП НДІБК, 2016) Ковальський, Р. К.
    Ця стаття є продовженням досліджень, приведених в статті [1]. В роботі деталізовано методику щодо використання результатів польових випробувань паль статичним вдавлювальним навантаженням при визначенні осадок пальових фундаментів, запропоновано зміни до розрахункової схеми умовного фундаменту для можливості її використання при значних довжинах паль. Приведений приклад розрахунку будівлі. This article is a continuation of research resulted in [1]. The article detailed methodology for the use of field trials pile static load in determining the sediment pile foundation, proposed changes to the design scheme conditional foundation for its use at considerable length piles. The examples of calculation of the building is presented.
  • Документ
    Статичні випробування моделей паль в глинистих грунтах
    (КНУБА, 2011) Цимбал, С. Й.; Малишев, О. В.
    Представлено результати польових досліджень несучої здатності моделей вдавлюваних паль таврового та квадратного поперечного перерізу в глинистих ґрунтах.
  • Документ
    Влаштування прямокутних паль методом занурення з виготовленням на форшахті
    (КНУБА, 2017) Дауров, М. К.; Тонкачеєв, Г. М.
    Запропоновано нову технологію влаштування підземних конструкцій на прикладі прямокутної палі. Проаналізовано можливість застосування даної технології, її переваги та недоліки, а також підбір підйомного обладнання, за допомогою якого дана технологія може бути реалізована.
  • Документ
    Влаштування прямокутних паль методом занурення з виготовленням на форшахті
    (КНУБА, 2017) Тонкачеєв, Г.М.; Дауров, М.К.
    Запропоновано нову технологію влаштування підземних конструкцій на прикладі прямокутної палі. Проаналізовано можливість застосування даної технології. її переваги та недоліки, а також підбір підйомного обладнання, за допомогою якого дана технологія може бути реалізована.
  • Документ
    Особливості влаштування фундаментів з буронабивних паль
    (КНУБА, 2018) Петренко, Ю. В.
    В статті викладені актуальні проблеми по спорудженню будівель в складних інженерно геологічних умовах. Сучасні умови будівництва дозволяють використовувати нові передові методи і технології для спорудження будівель на ділянках, які до цього часу вважалися непридатними для будівництва внаслідок складних інженерно геологічних умов.