Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Культурно-просвітницька діяльність промислових підприємств
    (КНУБА, 2018) Костюк, О. О.
    В статті розглянуто роль культурно-просвітницької діяльності промислових підприємств для України. Проаналізований досвід формування культурно-просвітницьких центрів в країнах Європи.
  • Документ
    П’ять аспектів архітектурного масштабу на прикладах будівель Києва
    (КНУБА, 2017) Пазюра, А. Ю.
    У статті розглядаються аспекти архітектурного масштабу на прикладі будівель Києва різних часів та стилів.
  • Документ
    Актуальні питання відеоекології
    (КНУБА, 2015) Степаненко, В. С.
    У статті розповідається про візуальний вплив архітектурного середовища на людину; відомості про область знань відеоекологію; наведені приклади негативного впливу візуального середовища та засоби поліпшення візуального комфорту.
  • Документ
    Основні критерії гармонійного взаємозв'язку в системі "людина - міське середовище"
    (КНУБА, 2013) Клюшниченко, Є. Є.; Штепа, К. О.
    Розглянуто оцінку взаємодії людини і оточуючого міського середовища. Графічно зображено залежність дії несприятливих факторів від поточного часу і місця перебування людини в міському середовищі протягом дня.
  • Документ
    Підприємства з жорстким технологічним режимом. Минуле і сучасне. Форма та зміст
    (КНУБА, 2015) Житкова, Н. Ю.
    В статті розглянуто питання формування архітектури великомасштабних промислових будівель з жорстким технологічним режимом і яскраво вираженою інженерною інфраструктурою. Визначено основні історичні етапи розвитку. Проаналізовано досвід попередніх років. Означено органічний зв’язок функціонально-технологічних та об’ємно-композиційних чинників у формуванні архітектури промислових підприємств та будівель, що надає можливість (разом із цілим спектром питань технологій, економіки, екології тощо) визначити статус будівлі, її архітектурно-естетичної складової і сформулювати прийоми образно-естетичного рішення проектування новітніх об’єктів. В статті охарактеризовано сучасний стан важких виробництв в системі «виробництво, місто, людина». Визначено завдання сучасності: реконструкція, реставрація, консервація та проектування.
  • Документ
    Загальна методика проектування інформаційно-орієнтаційної системи міста
    (КНУБА, 2014) Нагірний, П. Ю.
    Висвітлені основні етапи і завдання проектування інформаційно- орієнтаційної системи міста. Рекомендовані методики, які доцільно використовувати для вирішення проектних завдань.