Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Параметрическая оптимизация в проектных расчетах машин для производства строительных материалов
    (КНУБА, 2014) Яковенко, В. Б.
    У статті розглянута можливість застосування параметричної оптимізації в проектних розрахунках машин. Розкрито концепцію створення системних моделей методик проектного розрахунку машин для виробництва будівельних матеріалів.
  • Документ
    Современное развитие CAE систем для проектирования механического оборудования
    (КНУБА, 2010) Яковенко, В. Б.; Забродский, Н. Н.
    Рассмотрены современные тенденции развития CAE систем, а также возможность их применения для проектирования механического оборудования.
  • Документ
    Системне моделювання проектного розрахунку глибинних циліндричних вібромашин
    (КНУБА, 2009) Яковенко, В. Б.; Забродский, М. М.
    Розроблена нова методика проектного розрахунку глибинних вібромашин, яка відрізняється від існуючих тим, що охоплює певний ряд глибинних вібраторів. Дана методика дозволить проектувати глибинні вібратори в межах певного діапазону. Системне представлення розробленої методики дозволяє застосовувати інформаційні технологи для процесу проектування.
  • Документ
    Основы теории типологии техники применительно к строительным машинам
    (КНУБА, 2009) Яковенко, В. Б.; Забродский, Н. Н.
    Досліджено сучасні теорії типології технічних об'єктів пристосовано до будівельних машин, розглянутих як система. Обґрунтовано актуальність пристосування системного підходу до будівельних машин і механічного обладнання.
  • Документ
    Системне моделювання проектного розрахунку вібраційного грохоту з коловими коливаннями
    (КНУБА, 2011) Яковенко, В. Б.; Забродський, М. М
    Розроблена нова методика проектного розрахунку основних параметрів вібраційного грохоту з коловими коливаннями, яка відрізняється від існуючих тим, що з допустимою похибкою охоплює множину типорозмірів грохотів типу ГІЛ та ГІС. Системне представлення розробленої методики дозволяє застосовувати інформаційні технології для процесу проектування та автоматизації ранніх стадій проектних робіт.
  • Документ
    Моделювання динамічних систем методами мови графів зв’язку
    (КНУБА, 2005) Яковенко, В. Б.
    Моделювання є однією з головних складових частин наукового методу пізнання. Відомо, що якісна і ґрунтовна освіта не можлива без надійного і творчого засвоєння наукового методу. На цій підставі потрібно звернути увагу до вивчення нових методів процесу моделювання, що дає змогу практично, власним досвідом відчути переваги та потужність наукового методу.