Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Побудова поверхні критичних сполучень осьового та бічного стиснення циліндричних оболонок змінної товщини з нерегулярними недосконалостями
    (КНУБА, 2010) Гоцуляк, Є. О.; Лук'янченко, О. О.; Костіна, О. В.; Шах, В. В.
    Запропонована чисельна методика дослідження стійкості циліндричних оболонок змінної товщини з нерегулярними недосконалостями форми при сумісній дії осьового стиснення та поверхневого тиску. Даний підхід дозволяє моделювати недосконалості у вигляді комбінацій форм втрати стійкості оболонки, будувати поверхню критичних сполучень навантажень, визначати області стійкості циліндричних оболонок змінної товщини з нерегулярними недосконалостями при дії комбінованого навантаження.
  • Документ
    Оцінка рівня конструкційної безпеки нафтоналивного резервуара
    (КНУБА, 2010) Дехтярюк, Є. С.; Лук’янченко, О. О.; Шах, В. В.
    Визначено рівень конструкційної безпеки нафтоналивного резервуара з урахуванням реальних недосконалостей форми, які виникли після десятирічної експлуатації об’єкта. На основі ймовірнісного підходу Болотіна, методик дослідження стійкості недосконалих оболонок і прогнозування ризику аварії будівельних об’єктів визначені математичне очікування рівня надійності резервуара, фактичний рівень ризику аварії та безпечний ресурс об’єкта.
  • Документ
    Оцінка впливу початкових недосконалостей циліндричних оболонок резервуарів на їх стійкість при дії бокового тиску
    (КНУБА, 2008) Гоцуляк, Є. О.; Барвінко, А. Ю.; Лук’янченко, О. О.; Костіна, О. В.; Шах, В. В.
    Досліджується нелінійна стійкість резервуарів змінної товщини з початковими недосконалостями, які моделюються у вигляді першої форми втрати стійкості при дії бокового тиску, та оцінюється вплив величини амплітуди форми недосконалостей на стійкість оболонок.
  • Документ
    Дослідження стійкості циліндричної оболонки резервуара змінної товщини з урахуванням недосконалості форми
    (КНУБА, 2005) Барвінко, А. Ю.; Костіна, О. В.; Шах, В. В.
    Розроблена методика дослідження стійкості оболонкових конструкцій з урахуванням початкових недосконалостей. Розв’язані задачі нелінійної стійкості циліндричної оболонки, недосконалості якої задані у вигляді форми втрати стійкості, а також нафтоналивного резервуара з реальними недосконалостями
  • Документ
    Стійкість стінок циліндричних оболонок при комбінованому навантаженні з урахуванням недосконалостей форми
    (КНУБА, 2006) Гоцуляк, Є. О.; Лук’янченко, О. О.; Костіна, О. В.; Шах, В. В.
    Розроблена методика дослідження стійкості циліндричних оболонок з урахуванням початкових недосконалостей. Розв’язані задачі нелінійної стійкості циліндричної оболонки, недосконалості прийняті із замірів реальних конструкцій.
  • Документ
    Відновлення стійкості потоншених оболонок шляхом встановлення ребер жорсткості
    (КНУБА, 2004) Гоцуляк, Є. О.; Барвінко, А. Ю.; Шах, В. В.
    В Україні більшість резервуарів для зберігання нафти і нафтопродуктів, що знаходяться в експлуатації, збудовані в 1960-х – на початку 1970-х років. Аналіз результатів обстеження технічного стану металоконструкцій резервуарів, виконаного спеціалістами Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона (табл. 1), показує, що після 25 – 40 років експлуатації, їх стінка має досить значне зменшення товщини в результаті корозії, яке може досягати близько 1 мм (до 30% товщини поясу). Це означає, що для подальшої експлуатації резервуара необхідно передбачати підкріплення стінки.