Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Статичні випробування моделей паль в глинистих грунтах
    (КНУБА, 2011) Цимбал, С. Й.; Малишев, О. В.
    Представлено результати польових досліджень несучої здатності моделей вдавлюваних паль таврового та квадратного поперечного перерізу в глинистих ґрунтах.
  • Документ
    Напружений стан ґрунтових основ фундаментів від горизонтального навантаження
    (КНУБА, 2010) Цимбал, С. Й.; Шахмохаммаді, М.
    Наведено вирішення задачі про розподіл напружень в пористому середовищі, яким є ґрунти, від горизонтальної зосередженої сили, прикладеної до поверхні з урахуванням стану ґрунтів; проведено порівняльний аналіз розподілу напружень в суцільному і пористому середовищах; показано вплив пористого ґрунту на формування напружень в основі стрічкових фундаментів.
  • Документ
    Розподіл напружень в основі стрічкових фундаментів
    (КНУБА, 2009) Цимбал, С. Й.; Шахмохаммаді, М.
    Наведено вирішення задачі про розподіл напружень в пористому середовищі, яким є ґрунти, від вертикальної зосередженої сили, що діє на поверхні та в основі стрічкових фундаментів з урахуванням стану ґрунтів через коефіцієнт пористості. Проведено порівняльний аналіз розподілу напружень в суцільному і пористому середовищах. Показано вплив коефіцієнта пористості на формування напружень в основі стрічкових фундаментів.
  • Документ
    Особливості утворення ущільнених зон грунту навколо бічної поверхні вдавлюваних паль
    (КНУБА, 2011) Цимбал, С. Й.; Малишев, О. В.
    Проведено порівняння аналітичних методів розрахунку радіуса зони ущільнення ґрунту навколо бічної поверхні вдавлюваних паль з практичними результатами. Запропоновано методику побудови ущільненої зони навколо бічної поверхні квадратної та таврової палі.
  • Документ
    Врахування стану ґрунтів при визначенні напружень в основі фундаментів
    (КНУБА, 2007) Цимбал, С. Й.; Богославець, Н. М.; Шейхназарі, Х. Р.
    Наведено аналітичне вирішення щодо визначення характеру розподілу напружень в основі фундаментів з урахуванням стану ґрунтів. Отримані результати розподілу напружень в основі стовпчастих фундаментів порівнюються з напруженнями визначеними для ізотропного середовища.
  • Документ
    Фактори, що впливають на величину модуля деформації
    (КНУБА, 2005) Цимбал, С. Й.; Богославець, Н. М.; Шейхназарі, Х. Р.
    Дослідженнями встановлено, що модуль деформації є величина змінна. Його величина, як на рівні підошви фундаменту, так і по глибині в межах стисливої зони залежить від величини напружень та стану грунту основи.
  • Документ
    Лабораторні дослідження зони ущільнення грунту навколо вдавлюваних паль
    (КНУБА, 2010) Цимбал, С. Й.; Малишев, О. В.
    Проектування фундаментів будівель та споруд як в звичайних так і в несприятливих інженерно-геологічних умовах може викликати значні труднощі, що пов’язані з розрахунком основи. Нормативна база та сучасні методи розрахунку не дають достатньо достовірної інформації про деформації, які використовуються для визначення переміщень та запасу міцності основи. Це стосується не лише фундаментів мілкого закладання, а й пальових.
  • Документ
    Характер взаємодії квадратної і таврової палі з глинистим грунтом
    (КНУБА, 2011) Цимбал, С. Й.; Малишев, О. В.
    В статті описані результати експериментальних польових досліджень взаємодії моделей квадратної та таврової палі з глинистим ґрунтом. Проведено порівняння отриманих результатів.