Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Актуальність проблеми гармонізації міського середовища
    (КНУБА, 2011) Стецюк, І. І.
    Аналізується проблема нецілісності уявлень про феномен міста. Розкривається актуальність проблеми гармонізації міського середовища, як цілісного феномену розселення та необхідність нового теоретично-методологічного підходу до творення міського середовища та його простору, що відповідає суспільним потребам.
  • Документ
    Типи та види гармонійної трансформації міського середовища
    (КНУБА, 2015) Стецюк, І. І.
    Розглянуто різні підходи до здійснення перетворень міського середовища. Запропоновано класифікацію існуючих типів трансформації міського середовища та уточнено їх планувальний зміст у відповідності до актуалізації базових міських процесів
  • Документ
    Принцип гармонічності міського середовища
    (КНУБА, 2014) Стецюк, І. І.
    Розглянуто теоретичні та філософські засади формулювання принципів гармонічності міського середовища. Запропоновано базові принципи гармонічного існування міського середовища та додаткові принципи для компонентів, процесів та ресурсів міського середовища.
  • Документ
    Утворення і категоризація цілісного фрагменту міського середовища (принципова модель взаємодії складових-частин цілого)
    (КНУБА, 2014) Стецюк, І. І.; Товбич, В. В.
    У статті розглянуто прояв роботи композиційного механізму як взаємодію та взаємозв’язок дестинацій та цезур. Застосовані вурфні (подвійні) співвідношення у пошуках міри частин цілого та їх зв’язків. На прикладі трибофатики (теорії комплексних пошкоджень силових систем) та золотої пропорції підтверджено доречність визначення об’єму та розмірності планувального змісту дестинацій та цезур як середовищних утворень-продуктів роботи композиційного механізму, на основі пропорції золотого енергетичного вурфу. Зазначено ряд ефектів та явищ, що виникають у частинах цілого та в їх зв’язках при протіканні 4-х процесів. Також наведено приклади дестинацій та цезур відповідно до трьох планувальних рівнів (макро-, мезо-, мікрорівні).
  • Документ
    Концепція театралізованого простору, як метод поліпшення соціально- культурних умов в м. Києві
    (КНУБА, 2008) Стецюк, І. І.; Швець, Є. В.
    У статті проводяться паралелі між простором міста та простором для театральної дії. Виявляються основні положення концепції театралізованого простору