Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Створення привабливих міських просторів в процесі реконструкції архітектурного середовища історичного малого міста
    (КНУБА, 2017) Лещенко, Н. А.
    Аналізується питання привабливого міського простору. Визначається, чому існують і чим відрізняються міські простори, що притягують людей, і «порожні» простори, що мало використовуються. Розглядається створення привабливого публічного міського простору на прикладі ревалоризації площі Пам’яті у м.Барі.
  • Документ
    Об’єкти-перформанси в моделі ревалоризації історичних центрів малих міст
    (КНУБА, 2018) Лещенко, Н. А.
    Розглядається створення нових об’єктів-перформансів або трансфор-мація існуючого міського простору в той, що буде сприяти міському перфор-мансу як складова моделі ревалоризації історичних центрів малих міст. Об’єкти-перформанси — це нові місця туристичного паломництва і активного використання місцевими мешканцями. Вони підвищать цінність і якість існуючого міського середовища історичних центрів малих міст і будуть сприяти їх сталому розвитку. Як приклад розглядається модель використання міської ринкової площі в залежності від виду міського перформансу.
  • Документ
    Ревалоризація історичних центрів малих міст
    (КНУБА, 2015) Лещенко, Н. А.
    В статті визначається стратегія ревалоризації історичних центрів малих міст, пропонується напрямок сучасного розвитку міста як культурнотуристичного центру при створенні загального туристичного маршруту по малим містам України
  • Документ
    Модель ревалоризації історичного центру смт. Меджибіж
    (КНУБА, 2018) Лещенко, Н. А.
    В статті розглядається модель ревалоризації історичного центру малого міста, в основу якої покладено збереження автентичності історичного планування, відновлення композиції забудови, підвищення якості та цінності міського середовища. Запропоновано відновлення зруйнованих пам’яток та занедбаних шляхом повернення історичної та надання нової актуальної функції; створення мультифункціонального, якісного публічного простору, економічно доцільного, цікавого для відвідання та комфортного для перебування. В якості прикладу пропонується модель ревалоризації історичного центру смт. Меджибіжу Хмельницької області.
  • Документ
    Ревалоризація як складова процесу відновлення та сталого розвитку історичного малого міста
    (КНУБА, 2017) Лещенко, Н. А.
    В статті пропонується розглядати ревалоризацію як реставраційну трансформацію для занедбаного історичного середовища, що має стати першим етапом, основою у процесі відновлення та сталого розвитку історичного малого міста. Визначаються причини деградації історичної забудови малих міст та пропонується стратегія її відновлення та підвищення цінності. В якості приклада розглядається проект ревалоризації забудови та міського середовища історичного центру смт. Олики Волинської області.