Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Аналітичне дослідження методів виділення контурів на радіолокаційних знімках
    (КНУБА, 2013) Крельштейн, П. Д.; Маліна, І. А.
    Виконано аналітичне дослідження методів виділення контурів на радіолокаційних зображеннях.
  • Документ
    До питання визначення основних параметрів фотографування при безпілотному аерофотозніманні
    (КНУБА, 2015) Шульц, Р. В.; Крельштейн, П. Д.; Маліна, І. А.
    Розглянуто питання розрахунку основних параметрів фотографування при аерофотозніманні з безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Всі параметри розділено на три категорії: параметри, що задаються або вибираються, параметри, що обчислюються, параметри, що вимірюються. Розраховано вплив зміни формату ПЗЗ-матриці на зміну розміру сторони знімка на місцевості. Обґрунтовано доцільність ретельного дослідження всіх параметрів аерофотознімання при зніманні з БПЛА.
  • Документ
    3D кадастр, як інструмент регулювання майнових відносин у сфері землі та нерухомості
    (КНУБА, 2016) Дубницька, М. В.; Крельштейн, П. Д.
    Окреслена необхідність створення 3D кадастру як ефективного інструменту регулювання майнових відносин у сфері землі та нерухомості у великих містах. На прикладі конкретної земельної ділянки доведена ефективність оперування різними інтересами щодо неї в просторі, а не на площині.
  • Документ
    Нові підходи до обліку і моніторингу водних об'єктів (тривимірний простір)
    (КНУБА, 2017) Дубницька, М. В.; Крельштейн, П. Д.
    Проаналізована структура державного управління водними об’єктами в Україні, підходи до їх обліку і моніторингу; досліджені системні проблеми на прикладі водойм м. Києва. Доведена необхідність ведення обліку водних об’єктів у системі 3D кадастру. Запропонований інструмент наповнення такої системи тривимірними даними про водні об’єкти – автоматизований ехолокаційний знімальний комплекс, що має істотні переваги у порівнянні з традиційною технологією ехолокаційної зйомки дна водойм.
  • Документ
    Дослідження проблемних аспектів національних природних парків: "Нижньосульський" та "Голосіївський"
    (КНУБА, 2017) Крельштейн, П. Д.; Бугаєнко, І. С.
    Висвітлена коротка характеристика національних природних парків «Голосіївський», «Нижньосульський». Визначено та проаналізовано проблеми невиконання законів щодо реєстрації та формування території національних природних парків в Державному земельному кадастрі, охарактеризовані плани використання цієї ділянки. Визначені та обумовлені наслідки цієї проблеми. Також за допомогою ГІС системи проаналізовано суміжні землеволодіння з національним парком, та вказані екологічні загрози від діяльності промислових об’єктів в безпосередній близькості до меж НПП.
  • Документ
    Математична модель прогнозування динаміки зміни положення морської берегової лінії в акваторії Чорного моря
    (КНУБА, 2014) Крельштейн, П. Д.; Маліна, І. А.
    Побудовано математичну модель прогнозування динаміки зміни положення морської берегової лінії в акваторії Чорного моря.
  • Документ
    До питання розрахунку точності визначення координат точок під час аерофотознімання з безпілотних літальних апаратів
    (КНУБА, 2015) Шульц, Р. В.; Войтенко, С. П.; Крельштейн, П. Д.; Маліна, І. А.
    У роботі розглянуто питання виконання попереднього розрахунку точності визначення координат точок за матеріалами аерофотознімання з використанням безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Наведено математичну модель визначення координат за парою аерофотознімків. Математична модель враховує використання даних GNSS для визначення координат центрів фотографування та корегування інерціальної навігаційної системи (INS). Кутові елементи зовнішнього орієнтування у наведеній математичній моделі визначають за допомогою INS. Використовуючи алгоритм перетворення кореляційних матриць отримано строгий вираз для виконання попереднього розрахунку точності. Методом варіювання отримано вираз для розрахунку впливу систематичних похибок. За отриманими виразами виконано дослідження апріорної точності визначення координат для різних умов аерофотознімання. Експериментально розраховано точність аерофотознімання для БПЛА з типовими характеристиками, для створення топографічних карт і планів.