Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Вплив попереднього нагріву на втрату стійкості пологих оболонок при дії тиску
    (КНУБА, 2012) Соловей, М. О.; Кривенко, О. П.; Калашніков, О. Б.
    Вивчається вплив попереднього нагріву на втрату стійкості пружних пологих ізотропних оболонок при навантажуванні їх рівномірним тиском. Розглядаються круглі у плані сферична і конічна панелі та сферичні квадратні у плані панелі з центральним отвором і перехресними каналами. Досліджено вплив ексцентричного за товщиною розташування каналів на втрату стійкості квадратної у плані панелі для різних варіантів нагріву обшивки і каналів. Виконано порівняння з розв’язками, що отримані в програмному комплексі ЛІРА.
  • Документ
    Порівняльний аналіз стійкості осесиметричних оболонок лінійно-змінної товщини
    (КНУБА, 2009) Соловей, М. О.; Кривенко, О. П.; Калашніков, О. Б.; Тамілко, О. А.
    Порівнюються результати розрахунків, що виконані за моментною схемою скінченних елементів та зі застосуванням комплексу ЛІРА при розв’язанні геометрично нелінійних задач стійкості осесиметричних сферичних панелей лінійно-змінної товщини.
  • Документ
    Врахування характеристик композитного матеріалу в скінченноелементній моделі неоднорідної оболонки.
    (КНУБА, 2012) Соловей, М. О.; Кривенко, О. П.; Міщенко, О. О.; Калашніков, О. Б.
    Наведено основні поняття щодо композитних матеріалів, сформульовано їхні загальні ознаки та описано шляхи визначення ефективних пружних характеристик. Виходячи з розробленої скінченноелементної моделі, узагальнено поняття композитного матеріалу пружної оболонки.
  • Документ
    Порівняльний аналіз результатів розрахунків стійкості тонких пружних оболонок
    (КНУБА, 2009) Соловей, М. О.; Кривенко, О. П.; Калашніков, О. Б.
    Порівнюються результати розрахунків пружних тонкостінних конструкцій, що виконані за моментною схемою скінченних елементів, за різними програмними комплексами та за методиками інших авторів. З’ясовані можливості застосування комплексу ЛІРА при розв’язанні геометрично нелінійних задач стійкості тонких оболонок сталої та лінійно-змінної товщини