Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Інструментальні засоби реалізації моніторингу вимог у проекті в MS Project
    (КНУБА, 2017) Гусєва, Юлія Юріївна; Мартиненко, Олександр Сергійович; Чумаченко, Ігор Володимирович
    Будь-які проекти стикаються зі змінами, значна частка яких є результатом змін у вимогах ключових стейкхолдерів проекту. Отже, однією з актуальних задач стейкхолдер-менеджменту є відстеження виконання вимог зацікавлених сторін під час реалізації проекту. Запропоновано використання відповідного методу, який стверджує, що закріплення певних вимог стейкхолдерів за окремими роботами проекту дозволяє відстежувати їх виконання у часі відповідно до обсягу фактично витрачених ресурсів за аналогією з методом освоєного обсягу. Наведено функціональну модель запропонованого методу. Розроблено інструментальні засоби реалізації методу моніторингу вимог у проекті в середовищі MS Project.
  • Документ
    Теоретичне підґрунтя використання інформаційної технології адаптивного управління проектами та програмами
    (КНУБА, 2017) Гусєва, Юлія Юріївна; Мартиненко, Олександр Сергійович; Чумаченко, Ігор Володимирович
    Будь-які проекти супроводжуються змінами як внутрішнього, так і зовнішнього середовища. Своєчасна адаптація до таких змін є запорукою успішного завершення проекту. У статті проаналізовано сучасний стан розвитку адаптивного управління у галузі традиційного та «гнучкого» проектного менеджменту, підходи до визначення поняття «адаптація» та «адаптивна система». В результаті даного дослідження сформовано представлення проекту як адаптивної системи; описано потоки даних у системі, запропоновано механізми зменшення невизначеності потоку зовнішніх впливів на проект.
  • Документ
    Динамічній аналіз методів та інструментальних засобів управління зацікавленими сторонами проектів
    (КНУБА, 2018) Гусєва, Юлія Юріївна; Мартиненко, Олександр Сергійович; Чумаченко, Ігор Володимирович
    Одним із ключових факторів, які дослідники та практики розглядають як першопричини провалів, проблем та відхилень від планових показників у проектах, є недооцінювання процесів управління зацікавленими сторонами. Недостатня формалізація процесів стейкхолдер-менеджменту у проектах та обмеженість кількісних методів аналізу зацікавлених сторін та їх вимог є двома основними проблемами, на які звертають увагу дослідники. Проаналізовано розвиток підходів до управління зацікавленими сторонами проектів та організацій з 1984 по 2017 роки. Проведено відповідний аналіз інструментарію теорії зацікавлених сторін. Показано необхідність вдосконалення кількісних методів аналізу зацікавлених сторін проекту та їх вимог, зокрема, необхідність впровадження багатовимірного ресурсного оцінювання. Представлено напрями подальших досліджень, реалізованих авторами.