Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Дослідження зон згущення областей нестійкості циліндричної оболонки
    (КНУБА, 2009) Гончаренко, М. В.
    Досліджується динамічна стійкість пружних систем при стохастичному параметричному навантаженні. Розглядаються два визначення стійкості: по імовірності і відносно моментних функцій. Коротко описуються процедури побудови меж областей динамічної стійкості за цими умовами при стаціонарному випадковому навантаженні. На прикладі задачі про динамічну стійкість кругової циліндричної оболонки при осьовому параметричному навантаженні побудовані області стійкості.
  • Документ
    Аналіз впливу стохастичної складової параметричного навантаження на зони динамічної стійкості пружних систем
    (КНУБА, 2010) Гончаренко, М. В.
    Розглядаються питання, пов’язані з впливом стохастичної складової в параметричному навантаженні на структуру областей динамічної стійкості пружних систем. Межі областей динамічної стійкості будуються, виходячи з означення стійкості відносно моментних функцій. Розглядаються випадки, коли параметричне навантаження зображується гармонічним, стаціонарним або періодично нестаціонарним процесом. На прикладі задачі про динамічну стійкість плоскої форми згину балки побудовані області стійкості, що дозволяє оцінити вплив стохастичної складової параметричного збудження на структуру областей динамічної стійкості
  • Документ
    Дослідження параметричних резонансів комбінованої пластинчато-стержневої системи
    (КНУБА, 2004) Дехтярюк, Є. С.; Гончаренко, М. В.
    Розглядається два види параметричного збудження, яке діє на споруду: гармонійне збудження і сума гармонійного і випадкового збудження.
  • Документ
    Аналіз стійкості пружних систем в зонах простих і комбінаційних резонансів при стохастичному параметричному навантаженні
    (КНУБА, 2004) Дехтярюк, Є. С.; Гончаренко, М. В.
    Запропонована методика можливісті оцінювання впливу додаткового випадкового збудження на динамічну стійкість при наявності в динамічному навантаженні на споруду стохастичних складових.