Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Очислення сингулярних інтегралів тривимірної теорії термопружності
    (КНУБА, 2019) Ворона, Ю. В.; Кара, І. Д.
    Метод граничних елементів використовується для дослідження зв’язаних термопружних тривимірних гармонічних коливань масивних тіл. Для обчислення сингулярних інтегралів запропоновані два підходи. Перший підхід базується на розвиненні ядер інтегральних рівнянь в степеневий ряд, тоді як другий підхід пов’язаний з аналітичним обчисленням інтегралів по плоскому кругу з центром в полюсі.
  • Документ
    Граничноелементна методика дослідження коливань пружних масивів з урахуванням випадкового характеру констант матеріалу
    (КНУБА, 2018) Ворона, Ю. В.; Кара, І. Д.; Щербій, В. І.
    Для дослідження за методом граничних елементів усталених гармонічних коливань пружних масивних елементів конструкцій розробляється чисельна методика, яка враховує випадковий характер фізико-механічних параметрів матеріалу. Відхилення випадкових величин від їхніх середніх значень вважається малим параметром, за яким виконується розвинення невідомих щільностей і ядер інтегральних рівнянь. Отримана система граничних інтегральних рівнянь, послідовне розв’язання яких дозволяє визначити статистичні характеристики невідомих. Для обчислення сингулярних частин інтегралів від фундаментальних розв’язків та їхніх похідних запропоновані наближені вирази, особливості яких не перевищують особливості ядер задачі статики.
  • Документ
    Граничноелементна методика дослідження динамічного НДС пружних масивів
    (КНУБА, 2014) Ворона, Ю. В.; Козак, А. А.; Черненко, О. С.
    Запропоновано та реалізовано наближений підхід до обчислення сингулярних складових граничних інтегральних рівнянь в задачах про двовимірні гармонічні коливання пружних масивних об’єктів. Показана працездатність такого підходу при визначенні компонент ядер інтегральних рівнянь в широкому діапазоні частот. Наведено приклад застосування розробленої чисельної методики.