Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Особливості проведення обмірно-проектної практики студентів І курсу в м. Дубно
    (КНУБА, 2019) Слепцов, О. С.; Ніканоров, С. О.; Сьомка, С. В.; Щербаков, О. В.
    У статті описуються науково-методичні результати п'ятого року (2019) співпраці між кафедрою Основ архітектури та архітектурного проектування КНУБА і Державним історико-культурним заповідником у м. Дубно стосовно участі студентів і викладачів у благоустрої і регенерації історичного середовища міста Дубно. Постановка проблеми: сучасна архітектурна освіта потребує різноманітних експериментальних впроваджень до підготовки фахівців і особливе значення має розробка методики навчання студентів діяти в умовах історичних зон.
  • Документ
    Формування концепції енергозбереження в житловому середовищі середньої поверховості
    (КНУБА, 2017) Мораді Пур Омід; Сьомка, С. В.
    Стаття присвячена питанням впливу на функціонально-планувальну та об’ємно-просторову структуру житлових будинків середньої поверховості сучасного енергоефективного обладнання. Обґрунтовано актуальність теми дослідження у зв’язку зі стрімким розвитком енергоефективних і енергозберігаючих технологій, пов’язаних з різними видами відновлювальної енергії. Детально проаналізовано вплив подібного обладнання на архітектуру.
  • Документ
    Особливості обмірної та проектної практики в м. Дубно влітку 2018 року
    (КНУБА, 2018) Слєпцов, О. С.; Ніканоров, С. О.; Сьомка, С. В.; Щербаков, О. В.
    Кілька років тому на тлі творчої подорожі персональної виставки авторських гобеленів та архітектурних робіт професора О. С. Слєпцова на Рівненщині почалась співпраця з Дубенським Державним історико-культурним заповідником. Колективом студентів та викладачів кафедри Основ архітектури і архітектурного проектування КНУБА на замовлення міської Ради і Заповідника були виконані і продовжують розроблятися дипломні проекти, присвячені регенерації історичного середовища м. Дубно.
  • Документ
    Архітектурна освіта на кафедрі основ архітектури та архітектурного проектування
    (КНУБА, 2018) Слєпцов, О. С.; Сьомка, С. В.
    Останніми роками посилились глобалістичні тенденції в архітектурному формотворенні – архітектура набуває концептуального характеру і потребує комплексного підходу до організації середовища. Один з головних напрямів сучасного зодчества – це дизайн архітектурного середовища, тобто виявлення закономірностей організації простору на різних рівнях з комплексним врахуван- ням впливу всіх формотворчих факторів. Це досить складний і багаторівневий процес.
  • Документ
    Шляхи гармонізації архітектури фасадів за допомогою пропорційного методу
    (КНУБА, 2014) Сьомка, С. В.
    У статті розглянуто витоки феномену пропорціонування в архітектурному проектуванні і наукових дослідженнях відомих вчених. Проведено структурно-пропорційні паралелі між видами формотворення в архітектурі різних типів будівель і споруд. Розглянуто питання гармонійності в нюансному проектуванні нової архітектури по відношенню до існуючої забудови і закладено основи класифікації експериментальних і оптимальних пропорційних систем