Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Форма як психологічний чинник, що впливає на сприйняття архітектурного об'єкта
    (КНУБА, 2018) Шило, Н. М.; Мельник, О. Р.
    Сприйняття архітектурного об’єкту - багатопланова проблема, що включає соціально-історичні, естетичні, психофізичні та інші аспекти. Всі вони основані на об’єктивних та суб’єктивних якостях архітектури, що візуально сприймаються,як матеріальна реальність. Дослідження одного з цих аспектів, - психофізичного,- є основним напрямом цієї статті.
  • Документ
    Скарбниця ландшафтного дизайну: Піт Удольф (piet oudolf)
    (КНУБА, 2016) Гирман, О. О.; Шевченко, Л. С.
    В статті висвітлюється інноваційні підходи голландського ландшафтного дизайнера П. Удольфа – засновника напряму «нова хвиля»
  • Документ
    Структурні компоненти формотворення церковного простору у храмовій архітектурі України
    (КНУБА, 2015) Гнідець, Р.
    Розглянуто просторове середовище та компоненти формотворення храмової структури як місце проявлення їх сакральної сутності, як саме образ і форма, функція й форма, конструкція й форма композиційно вирішують формотворчі засади та креативну сутність сакральності просторового середовища в церковній архітектурі.
  • Документ
    Особливості організації простору офісних приміщень банківських установ
    (КНУБА, 2014) Гнатюк, Л. Р.; Шуть, А. І.
    Стаття присвячена проблемі організації простору в офісних приміщеннях банківських установ. Дослідження проведено на основі специфіки діяльності установ даного типу, аналізі прототипів офісних приміщень даного спрямування, огляді нових тенденцій в дизайн-проектуванні, ознайомленні з особливостями впливу кольору та форми на працездатність. Визначено особливості організації простору офісних приміщень банківських установ.
  • Документ
    Особливості організації простору офісних приміщень соціального спрямування
    (КНУБА, 2013)
    стаття присвячена проблемі організації простору в офісних приміщеннях соціального спрямування. Дослідження проведено на основі специфіки діяльності соціальних установ, аналізі прототипів офісних приміщень даного спрямування, огляді нових тенденцій в дизайн-проектуванні, ознайомленні з особливостями впливу кольору та форми на працездатність. Визначено особливості організації простору офісних приміщень соціального спрямування
  • Документ
    Концепция "нового формализма" и архитектурные утопии ХХ века
    (КНУБА, 2011) Тыминский, В. В.
    У статті розглядаються методи проектування, сформовані на основі двох опозиційних напрямків сучасної архітектури Заходу: «критичного» і «проективного» підходів, що голосно заявили про себе в кінці XX - початку XXI століть,. Аналізується концепція «нового формалізму», що претендує на «зняття» протистояння зазначених підходів за рахунок актуалізації ідеї форми. Ключові слова: масова культура, критичний метод, проективний метод, форма, новий формалізм, утопія, мегаструктура.
  • Документ
    Використання арки в житловій забудові Києва кінця ХІХ - початку ХХ сторіч
    (КНУБА, 2010) Бачинська, О.В.
    В статті розглядається актуальність вивчення художнього вигляду історичних житлових будинків Києва кінця ХІХ – початку ХХ сторіч, структура їх фасадів, роль арки в формуванні фасаду, її основні форми та розташування в загальній композиції.
  • Документ
    Невідомі форми арок у Ліванській архітектурі першої половини ХХ сторіччя
    (КНУБА, 2011) Бачинська, О. В.
    у статті розглядаються причини появи нових форм арок у ліванській архітектурі першої половини ХХ сторіччя; невідомі форми арок та принципи їх утворення
  • Документ
    Засоби створення художнього образу інтер'єру офісного центру авіакомпанії
    (КНУБА, 2010) Ткаченко, І. С.; Кузнецова, І. О.
    Стаття присвячена розкриттю сутності засобів формування інтер’єру офісного центру авіакомпанії. Висвітлено вплив кольору, форми, матеріалу та освітлення на формування художнього образу інтер’єру офісу