Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 27
  • Документ
    Застосування скульптурної пластики на дитячих майданчиках та її взаємодія з архітектурним середовищем
    (КНУБА, 2012) Полубок, А. П.
    Розглядається проблема використання скульптури на сучасних дитячих майданчиках та її взаємодія з архітектурним середовищем як зв’язок двох пластичних мистецтв.
  • Документ
    Мова пропорцій в поезії архітектури
    (КНУБА, 2011) Сьомка С. В.
    Питання, розглянуті в статті, далекі від художніх алегорій , але безпосередньо стосуються досліджень , систематизації і можливості застосування пропорціонування як проектно-аналітичного інструментарію сучасного зодчого .
  • Документ
    Категорії "ідеї" та "теми" в художньому проектуванні
    (КНУБА, 2011) Праслова, В. О.
    Розглядаються категорії "ідеї" і "теми" в художньому проектуванні як інструмент аналізу та формування архітектурно-дизайнерської композиції середовищного комплексу.
  • Документ
    Симбіоз архітектури і засобів дизайну у формотворенні фасадів багатоповерхових автостоянок
    (КНУБА, 2018) Кисіль, С. С.
    У статті досліджуються і визначаються особливості симбіозу архітектури і засобів дизайну при формотворенні фасадів транспортних споруд, на прикладі багатоповерхових автостоянок, як плацдарму для реалізацій новітніх медіа-технологій в дизайні та архітектурі.
  • Документ
    Камін в інтер'єрі
    (КНУБА, 2018) Ломига, М. Г.; Хавхун, Г. М.
    Виявлені основні схеми розташування каміна в інтер’єрі; переваги різних конструктивних рішень; фактори, які впливають на вибір конструктивного рішення і прийому розміщення; стильові особливості; засоби підсилення композиційної виразності каміна в дизайні інтер’єру.
  • Документ
    Синтез мистецтв як процес взаємодії архітектури і пластичних мистецтв
    (КНУБА, 2017) Полубок, А. П.
    Розглядається проблема синтезу мистецтв та взаємодія архітектури із основними видами мистецтва: скульптурою, живописом та графікою. Прослідковуються та аналізуються прямі зв’язки цих пластичних мистецтв, які утворюють різноманітні архітектурно-пластичні композиції. З’ясована актуальність впровадження синтезу мистецтв (архітектури, скульптури, живопису), застосування комплексного проектування, враховуючи властивості усіх предметних та художніх елементів, які наповнюють архітектурне середовище.
  • Документ
    Модернізація архітектурного образу залізничного комплексу
    (КНУБА, 2017) Долгова, А. В.; Пекер, А. Й.
    в роботі розглядається проблема архітектурної модернізації залізничних комплексів, взаємозв’язок з соціально-економічним та технічним прогресом. Також стаття знайомить нас з особливостями об’ємно-просторової композиції ЗВК та прикладами застосованих прийомів на практиці
  • Документ
    Взаємодія храму і ландшафту на території міста Києва
    (КНУБА, 2016) Бачинська, О. В.
    У статті розглядається взаємодія сакральних споруд і рельєфуна території Києва.
  • Документ
    К питанню визначення поняття архітектоніка фронтальної архітектурної композиції
    (КНУБА, 2016) Кедровський, П. П.; Кедровська, І. П.
    В статті розглядаються загальні архітектонічні принципи фронтальної архітектурної композиції, аналізується понятійний апарат основних термінів та визначень, обґрунтовується правомірність використання законів природи в композиційній творчості.
  • Документ
    Роль структуроформуючих і образних факторів в урбанізованому ландшафтному довкіллі
    (КНУБА, 2016) Жмурко, Ю. В.; Соловйова, О. С.; Майстренко, В. І.
    У світлі сучасних тенденцій переборення техніцизму, зростання уваги до людських природних факторів організації простору, важливим є бачення цілісності композиції як гармонії людини та світу. У зв'язку з великим топографічним охватом середовища, що освоюється людиною, ландшафт зазнає урбанізації. Питання цілісності урбанізованого середовища розглядається через метафоризацію її природно-ландшафтної складової.