2023

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/123456789/11221

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Енергоефективні системи формування мікроклімату для індивідуального житлового будинку в котеджному містечку в Київській області
    (КНУБА, 2023) Хоменко, Сергій; Зінич, Петро; Рибачов, Сергій
    Створення і підтримання необхідних кліматичних умов в індивідуальному будівництві є одним з найбільш складних і наукоємних процесів. Саме на стадії проектування може бути визначений оптимальний варіант енергоефективних схем систем опалення та кондиціонування споруди. Раціональне використання енергетичних ресурсів з мінімальними капіталовкладеннями лежить в основі визначення енергоефективності систем опалення та кондиціонування будинку. Використання енергоефективного обладнання є практичною гарантією зменшення витрат в процесі експлуатації та обслуговування систем.
  • Документ
    Проєкт будівництва 24-х поверхового каркасного житлового будинку у Солом’янському районі м. Києва
    (КНУБА, 2023) Щербина, Олександр
    Зменшення трудомісткості. Скорочення термінів влаштування котловану та застосування більш раціональних конструктивних рішень виходячи із сучасної бази матеріальних ресурсів та методів влаштування котловану.
  • Документ
    Проект реконструкції з надбудовою житлового будинку із застосуванням ніздрюватих бетонів у м. Києві
    (КНУБА, 2023) Йожиков, Сергій
    Актуальність теми даної статті полягає у необхідності дослідження методів оптимізації будівництва для максимального підвищення ефективності інвестиційних коштів через прискорення, здешевлення та вибір матеріалів та конструктивних схем на будівельному виробництві. На загально державному рівні швидкий та відносно дешевий спосіб відновлення зруйнованого житлового фонду є дуже актуальною проблемою, можна сказати, проблемою на рівні загально національного історичного виклику.
  • Документ
    Проект будівництва багатоповерхового каркасно-монолітного житлового будинку по вул. М. Ващука в місті Вінниця
    (КНУБА, 2023) Злоба І. В.
    Важливість будівельної галузі для економіки будь-якої країни можна пояснити наступним чином: капітальне будівництво, напевне, як ніяка інша галузь економіки, створює велику кількість робочих місць і споживає продукцію багатьох галузей народного господарства. Економічний ефект від розвитку цієї галузі полягає у мультиплікаційному ефекті коштів, вкладених у будівництво. Адже з розвитком будівельної галузі будуть розвиватися: виробництво будівельних матеріалів і відповідного обладнання, машинобудівна галузь, металургія і металообробка, нафто-хімія, виробництво скла, деревообробна і фарфоро-фаянсова промисловість, транспорт, енергетика тощо. І, вочевидь, як ніяка інша галузь економіки, будівництво сприяє розвитку підприємств малого бізнесу, - особливо того, який спеціалізується на оздоблювальних і ремонтних роботах, на виробництві та встановленні вбудованих меблів і т. ін.
  • Документ
    Проект будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями в м. Києві з урахуванням ефективних заходів термомодернізації
    (КНУБА, 2023) Молотай, Віталій
    Об’єктом проектування є багатоповерховий житловий будинок з вбудованими приміщеннями в м. Києві. Предметом проектування є процес забезпечення стійкості багатоповерхових житлових будівель та визначення оптимального варіанту теплоізоляційної оболонки будівлі.