Енергоефективні системи формування мікроклімату для індивідуального житлового будинку в котеджному містечку в Київській області

Ескіз

Дата

2023

Автори

Хоменко, Сергій
Зінич, Петро
Рибачов, Сергій

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Створення і підтримання необхідних кліматичних умов в індивідуальному будівництві є одним з найбільш складних і наукоємних процесів. Саме на стадії проектування може бути визначений оптимальний варіант енергоефективних схем систем опалення та кондиціонування споруди. Раціональне використання енергетичних ресурсів з мінімальними капіталовкладеннями лежить в основі визначення енергоефективності систем опалення та кондиціонування будинку. Використання енергоефективного обладнання є практичною гарантією зменшення витрат в процесі експлуатації та обслуговування систем.

Опис

Ключові слова

кафедра цивільної інженерії, енергоефективні системи, мікроклімат, котеджне містечко, будинок, житловий будинок

Бібліографічний опис

Хоменко С. Енергоефективні системи формування мікроклімату для індивідуального житлового будинку в котеджному містечку в Київській області / С. Хоменко, П. Зінич, С. Рибачов // Структурні, просторові, технічні та організаційно-економічні чинники інноваційного розвитку будівельної галузі України в сучасних умовах: матеріали науково-практичної конференції (30-31 травня 2023р, м. Київ) / Київ. нац. ун-т буд-ва і архітектури. – Київ : КНУБА, 2023. - С. 109. - Бібліогр. : 5 назв.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset