Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Прийоми освітлення багатоповерхових житлових будинків (БЖБ) з врахуванням вимог відеоекології
    (КНУБА, 2012) Козлова, Н. В.
    Виявлено прийоми освітлення БЖБ з врахуванням вимог відеоекології, розглянуто можливе їх застосування в різних містобудівних ситуаціях на прикладі м.Києва.
  • Документ
    Чинники, що впливають на міську індивідуальну малоповерхову забудову, що росте, з зоною підприємницької діяльності
    (КНУБА, 2010) Бачинська, Л. Г.; Запорожченко, О. Ю.
    Розглянуто чинники, що визначають архітектуру індивідуального малоповерхового міського житла із зоною підприємницької діяльності, розташованої на ділянці, яке повинно змінюватися відповідно до динаміки потреб родини.
  • Документ
    Модель функциональной организации городского усадебного жилища для Сьерра-Леоне
    (КНУБА, 2010) Бачинська, Л. Г.; Пайн, С. Г.
    В статье предлагается модель функционального зонирования малоэтажного городского жилища для Сьерра-Леоне, расположенного на индивидуальном участке, в которой учтены особенности климата, быта, национальных и религиозных традиций местного населения. Выявлено, что усадьба представляет собой единый комплекс жилища – дом и участок, определены принципы ее формирования.
  • Документ
    Модель функціонально-планувальної організації та методика проектування міського малоповерхового житла, що розвивається
    (КНУБА, 2010) Бачинська, Л. Г.; Запорожченко, О. Ю.
    В статті розглянуті особливості формування моделі функціонально-планувальної організації міського малоповерхового житла, що розвивається у часі разом зі змінами, котрі відбуваються у родині забудовників, для забудови індивідуальних ділянок приватної власності. За моделлю виділені основні складові – житловий блок та комплекс індивідуальної малоповерхової забудови. Також запропонована методика формування малоповерхової забудови, основною частиною якої є передпроектний аналіз.
  • Документ
    Про подальші напрямки вдосконалення архітектурно-будівельного комплексу житла
    (КНУБА, 2011) Бачинська, Людмила Георгіївна; Бачинський, В. В.
    Розглянуто напрямки формування архітектури сучасного міського багатоповерхового житла, роль архітектора у процесі його створення та його вимоги до подальшого розвитку конструктивних систем.
  • Документ
    Роль ділових центрів у містобудівній концепції міста
    (КНУБА, 2014) Гарник, М. О.
    Розглянута важлива роль ділового центру, як нової містобудівної одиниці, в розвитку та плануванні міста. Охарактеризовані елементи планувальної та об’ємно-просторової структури ділових центрів, які впливають на розвиток містобудівної концепції міст, та проаналізовано використання елементів озеленення в цій системи для покращення екологічних, економічних, естетичних та інших показників міста в цілому.
  • Документ
    Вдосконалення методики проектування багатоквартирного житла з урахуваням регіонально-лідируючих методик та ієрахічної стуктури факторів впливу
    (КНУБА, 2017) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    Розглянута ієрархія структурно-логічних схем у методиці проектування БЖ. Теоретично доведена доцільність впровадження 12-АМО-пазлової шкали оцінки пріоритетів впливовості та графо-матрично-інцидентально оцінені їх показники
  • Документ
    Перші поверхи об’єктів багатоквартирного житла в динаміці їх функціонально-планувального трансформування
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.; Іщенко, І. О.
    Розглядаються питання архітектурно-планувального, об’ємнопросторового та функціонального формування першого поверху в багатоквартирних житлових будинках різної поверховості (від малоповерхових до висотних будівель, а також будівель змішаної поверховості); проводиться аналіз світового досвіду в контексті проектних рішень квартир на першому поверсі житлових будинків з інтеграцією індивідуальних земельних ділянок при квартирах, а також розглядаються питання формування нежитлових приміщень супутнього обслуговування мешканців квартирного житла; надаються рекомендації щодо проектування та реконструкції першого поверху з житловою, нежитловою та змішаною функціональними структурами в залежності від поверховості багатоквартирних будинків.