Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Інвестиції, як складові моделювання економічних систем: сутність та класифікація
    (КНУБА, 2011) Бондар, О. А.; Якимчук, І. М.; Горчаківська, Г. В.
    Розглядаються основні системні принципи моделювання економічних систем через інвестиційні процеси. Обґрунтовано та розроблено узагальнену класифікацію інвестицій, як основних параметрів моделювання.
  • Документ
    Моделювання пересадочного руху на лініях метрополітену
    (КНУБА, 2011) Берлог, О. І.; Рейцен, Є. О.
    В роботі проведено дослідження методів мінімізації часу на пересадку пасажирів.
  • Документ
    Моделювання нестаціонарних взаємозв'язаних процесів переносу теплоти й вологи у рослинних матеріалах в умовах імпульсного впливу електромагнітних полів міліметрового діапазону
    (КНУБА, 2020) Човнюк, Ю. В.; Чередніченко, П. П.; Остапущенко, О. П.
    На основі теорії взаємопов’язаного тепло- й масопереносу при фазових перетвореннях, розробленої О.В. Ликовим (разом зі своїми учнями) за допомогою методів термодинаміки незворотніх процесів, була запропонована система диференціальних рівнянь у частинних похідних (для одновимірного випадку), котра у своєму складі має гіперболічне рівняння масопереносу, яке враховує скінченне значення швидкості переносу маси. При цьому перенесення теплоти у даній роботі описується рівнянням, яке адекватно моделює названий процес у межах квазістаціонарних полів температур. Такий підхід є справедливим для моделювання процесів тепломасопереносу у рослинних матеріалах при комбінованому підведенні енергії в умовах дії постійного та імпульсного електромагнітних полів міліметрового діапазону (т.з. крайньо високочастотного діапазону (КВЧ-діапазону) з несучою частотою ГГц) при їх обробці короткими хвильовими імпульсами. Нестаціонарні поля вологовмісту (переносу маси), збуджувані відеоімпульсами у цих середовищах (тілах) і матеріалах, представлені аналітично завдяки точним періодичним та нестаціонарним розв’язкам рівнянь тепломасообміну, отриманим безпосередньо у часовій області поза рамками фур’є-розкладів за аналогією до відомих результатів А.Б.Шварцбурга.
  • Документ
    Моделювання напрямків пересування студентів на прикладі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА)
    (КНУБА, 2010) Рейцен, Е. О.; Берлог, О. І.
    В статті був проведений аналіз з використання МПТ студентами, для встановлення розподілу кореспонденцій студентів за видами МПТ, на зв’язках між транспортними районами Києва та місцем навчання КНУБА. Проаналізовані величини витрат часу при використанні МПТ від місця проживання до місця навчання (КНУБА), та зроблені висновки.
  • Документ
    Моделювання пасажиропотоків в зоні впливу м. Києва
    (КНУБА, 2014) Дубова, С. В.; Васильєва, Г. Ю.
    Представлені результати експериментальних досліджень відповідності інтенсивності існуючих пасажиропотоків та моделі їх визначення у зоні впливу найзначнішого міста.
  • Документ
    Визначення напружень і деформацій залізобетонних колон при температурних впливах за допомогою ЕОМ
    (КНУБА, 2014) Колякова, В. М.; Божинський, М. О.
    Наведено дані моделювання одностороннього впливу підвищеної температури на залізобетонну колону з відображенням у моделі прогріву поперечного перерізу колони та моделюванням арматурного каркасу в програмному комплексі ЛИРА.
  • Документ
    Аудит проектів організації руху пішоходів в транспортно пересадочних вузлах
    (КНУБА, 2015) Берлог, О. І.
    Проведено аудит організації пересадок із ліній міського пасажирського транспорту на лінії метрополітену.
  • Документ
    Візуалізація та ідентифікація прибутковості робіт в умовах обмеження ресурсів будівельних підприємств
    (КНУБА, 2015) Бойченко, О. С.
    Розглядаються недоліки в системі сучасного ціноутворення та досліджуються існуючі методи визначення вартості будівельних робіт. Пропонується покращити процес управління в будівельному підприємстві застосовуючи графоаналітичні моделі. Наводяться переваги використання наочної візуалізації моделі управління прибутковістю.
  • Документ
    Напружено – деформований стан конструкцій висотної будівлі на пальових фундаментах при різних способах моделювання грунтової основи
    (КНУБА, 2017) Михайловський, Д. В.; Комар, А. А.; Комар, О. А.
    Розглянуто алгоритми розрахунку будівель на пальових фундаментах із аналізом НДС надземних конструкцій будівлі.
  • Документ
    Використання георадарних технологій у процесах моніторингу дорожнього одягу нежорсткого типу: моделювання розповсюдження падаючих/відбитих електромагнітних хвиль у системах аерокосмічної зйомки
    (КНУБА, 2018) Човнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Чередніченко, Петро Петрович; Остапущенко, Ольга Павлівна
    Запропонована фізико-механічна та математична моделі для аналізу процесу розповсюдження падаючих та відбитих електромагнітних хвиль у системах аерокосмічної зйомки, що використовуються для досліджень з до- помогою георадарних технологій стану дорожнього одягу нежорсткого типу методами, притаманними системам аерокосмічної зйомки. Визначені основні характеристики падаючих/відбитих електромагнітних хвиль різної поляризації при їх похилому/нормальному падінні на поверхню дорожнього одягу. Останній розглядається як однорідне та неоднорідне середовище. В останньому випадку, в межах обмежень геометричної оптики, знайдені основні характеристики електромагнітних хвиль (падаючих/відбитих), взаємодіючих з дорожнім одя- гом, і обчислені їх параметри з урахуванням залежностей діелектричної, маг- нітної проникностей і питомої електропровідності від просторової коорди- нати z (що характеризує заглиблення у середовище дорожнього одягу), як для нескінченого середовища, так і для дорожнього одягу скінченої товщини.