Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Стан та перспективи просторового планування на внутріобласному рівні в Україні
    (КНУБА, 2008) Габрель, М. М.; Демченко, Віктор Вікторович
    Проаналізовано сучасний стан та проблеми просторового планування регіонів України. На основі вивчення європейського досвіду запропоновано організаційну модель та методичні підходи до здійснення просторового планування на внутріобласному рівні.
  • Документ
    Про цікаву і корисну книгу. Відгук на монографію
    (КНУБА, 2009) Габрель, М. М.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Стаття є відгуком на монографію Шебек Н. М. "Гармонізація планувального розвитку міста", присвячену формуванню методологічних основ гармонічної просторової організації та розвитку містобудівних об'єктів.
  • Документ
    Методичні вимоги та механізми реалізації схеми планування території Львівської області
    (КНУБА, 2010) Габрель, М. М.
    У статті зосереджена увага на методичних рекомендаціях щодо пода льшого використання матеріалів Схеми, розробленої УДНДІПІ «Діпромісто» (м. Київ) і затвердженої рішенням Львівської обласної ради, та підвищення практичних результатів виконаної роботи. Викладені пропозиції будуть кори сними при проектуванні об’єктів нижчого ієрархічного рівня, органам виконав чої влади та місцевого самоврядування, а також для наукового супроводу впровадження Схеми.
  • Документ
    Вплив промислової спадщини на атрактивність Львова та його приміської зони
    (КНУБА, 2011) Габрель, М. М.
    У статті досліджуються можливості та вплив промислової спадщини на атрактивність Львова та його приміської зони. Виділено елементи, які формують атрактивність попромислової спадщини та окреслено її унікальні ознаки.
  • Документ
    Торгові ринки Львова: розміщення, архітектура, дизайн
    (КНУБА, 2015) Габрель, М. М.
    Досліджено архітектурно-планувальну організацію ринків Львова, їх роз-міщення, архітектуру та дизайн простору: ґенезу їх виникнення й розвитку; стан освоєння території та архітектуру забудови ринків, їх вплив на простір оточення; дизайн об’єктів і середовища, а також здійснено пошук шляхів пок-ращення естетично-предметних характеристик «ринкових» фрагментів місь-кого простору.
  • Документ
    Невизначеності й ризики в урбаністиці
    (КНУБА, 2018) Габрель, М. М.
    Розкрито особливості урбаністичних задач, що містять складові невизна- ченості й ризику. Класифіковано ознаки невизначеності й ризиків в урбаністиці, що дозволяє впорядкувати систему наукових досліджень, проектування, управ- ління та підготовки фахівців у цій предметній сфері. Обґрунтовані вимоги, підходи та методи вирішення такого типу задач, які вдосконалюють методо- логічний інструментарій урбаністики.
  • Документ
    Морфологія та комфортність середовища міст. Показники й методи оцінки взаємодій
    (КНУБА, 2018) Габрель, М. М.
    Зроблена спроба визначення взаємозв’язку між морфологією міського прос- тору та умовами проживання його мешканців. Обґрунтовуються критерії ком- фортності простору для проживання. Беруться до уваги потреби чотирьох груп мешканців (школярів і студентів, активно працюючого населення, людей з особ- ливими потребами та приїжджих (туристів). Визначено задачі на продовження дослідження — вимоги й підходи до змін морфології міського простору (гуманіза- ції, модернізації, ущільнення, трансформації, ревіталізації) з метою підвищення його комфортності для проживання.
  • Документ
    Ергатичні властивості урбанізованих систем. Окреслення підходу до дослідження
    (КНУБА, 2018) Габрель, М. М.
    Введено поняття ергатичних (поведінкових) властивостей урбанізованих систем, зроблена спроба окреслити методичний підхід до дослідження цього феномена, подана загальна характеристика та основний зміст етапів його проведення.