Вип. 16

Постійний URI для цього зібранняhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/342

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 20
  • Документ
    Методы проектно-векторного управления образовательными средами
    (КНУБА, 2013) Белощицкий, А. А.; Федоренко, Н. Д.; Белощицкая, С. В.; Черноморденко, А. И.
    Разработаны научно-методические основы проектно-векторного управления образовательными средами. Предложен ряд базовых определений и концепция проектно-векторного управления образовательными средами. Классифицированы проекты образовательной сферы Украины. Выделены общие и характерные черты проектов, что стало базой для разработки научно-методических основ методологии управления проектами образовательных сред.
  • Документ
    Концентрична модель рухомого контексту проектів та програм розвитку
    (КНУБА, 2013) Ярошенко, Т. О.; Ярошенко, Н. П.
    Розглянуто концентричну модель рухомого контексту (оточення) проектів на основі відтворення підприємницької енергії в розвитку організацій.
  • Документ
    Рефлекторна система формалізації змісту довільних текстів будівельної тематики
    (КНУБА, 2013) Тесля, Ю. М.; Шабала, Є. Є.
    Розглянуто підхід до застосування елементів штучного інтелекту для розробки інтелектуальної інформаційної системи формування, ведення та актуалізації ресурсної нормативної бази в будівництві.
  • Документ
    Альтернативні аналітичні інструменти забезпечення економічної безпеки державного інвестування будівельних проектів
    (КНУБА, 2013) Рижакова, Г. М.; Стеценко, С. П.; Лагутіна, З. В.
    Викладено зміст моделей забезпечення економічної безпеки щодо співучасті держави в інвестуванні будівельних проектів, які на новій розрахунково-аналітичній основі оцінюють як переваги об’єктів інвестування, так і фінансово-економічну спроможність замовника й основних виконавців до ефективного втілення проектів, щоб убезпечити державні інвестиції від втрат чи несумлінного використання.
  • Документ
    Обгрунтування агрегованих структур нового типу в умовах інноваційних перетворень будівельного комплексу
    (КНУБА, 2013) Приходько, Д. О.; Лилов, О. В.; Коваль, В. Б.
    Відображено дослідження, пов’язані зі створенням та обґрунтуванням діяльності спеціально створених організацій як агрегованих інвестиційно-будівельних структур нового типу. Дані структури інтегруватимуть системи управління, економічні інтереси та ресурси інвестиційних та девелоперських компаній, органів муніципальної влади (як співінвесторів), будівельних підрядних та спеціалізованих організацій на реалізацію масштабних інвестиційних проектів соціального, промислового та комерційного призначення.
  • Документ
    Інтеграція факторного та проектно-орієнтованого підходу до оцінки конкурентоспроможності будівельних підприємств
    (КНУБА, 2013) Медяник, О.І.
    Відображено зміст моделі оцінки конкурентоспроможності будівельних підрядних організацій, яка, на відміну від традиційних підходів, враховує сучасні вимоги щодо організації операційної системи генпідрядника як провідної ланки втілення будівельних проектів.
  • Документ
    Впровадження прикладного програмного комплексу „Адаптація організації будівництва до євростандартів” у практику будівництва
    (КНУБА, 2013) Лагутін, Г. В.; Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.
    Запропоновано сучасний комплекс прикладних програм для відображення процесів організації підрядного будівництва, які реалізуються за схемою девелоперського управління. В ньому реалізовано принципово новий тип сітьової моделі, яка сполучає ознаки моделей «роботи-дуги» та «роботи-вершини», із семантично означеною мірою впевненості девелопера щодо додержання планових характеристик проекту та директивних вимог замовника при виконанні БМР. Достовірність вибору альтернатив забезпечується формуванням довірчо-ресурсного профілю будівельного проекту та підсумковим рейтингом, який визначає порівняльні переваги кожної з альтернатив щодо іншої.
  • Документ
    Підхід до побудови сценарію розв’язання задачі підтримки прийняття рішень з оцінки житлових об’єктів нерухомості
    (КНУБА, 2013) Ізмайлова, О. В.; Красовська, Г. В.; Красовська, К. К.
    Дано загальну характеристику підходу до побудови сценарію реалізації функцій задачі з оцінки вартості об’єктів нерухомості на основі порівняльного підходу із застосуванням методу аналізу ієрархій.
  • Документ
    Модель управления ресурсами портфелей проектов и программ
    (КНУБА, 2013) Егорченкова, Н. Ю.; Лисицин, А. Б.; Катаев, Д. С.
    Представлена матричная модель управления ресурсами в проектной и операционной деятельности проектно-ориентированного предприятия. Даны определения проектной и операционной деятельности. Выделены основные проблемы управления ресурсами портфелей проектов и программ в проектной и операционной деятельности предприятия.
  • Документ
    Оцінювання студентів в умовах компетентнісного підходу
    (КНУБА, 2013) Васильєва, К. С.; Щербина, О. А.
    Розглянуто питання організації оцінювання студентів в умовах компетентнісного підходу, використання модуля «Репозиторій компетентностей» до системи управління навчанням Moodle та балансування навчального плану на основі показників репозиторію.