Опір матеріалів і теорія споруд

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/207

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Ефективність методу реакцій для призматичних тіл з поперечними тріщинами
    (КНУБА, 2011) Баженов, В. А.; Гуляр, О. І.; Пискунов, С. О.; Шкриль, О. О.; Богдан, Д. В.
    Розглянута реалізація методики визначення J-інтеграла методом реакцій в призматичних тілах з поперечними та поздовжніми тріщинами. Ефективність методики доведена на тестовій задачі про розтяг напівнескінченного тіла з напівеліптичною тріщиною. Проведено розв’язання задачі про визначення тріщиностійкості корпуса ядерного реактора з тріщиною під дією експлуатаційного навантаження.
  • Документ
    Алгоритм розв’язання задач про моделювання росту тріщини при визначенні граничного ресурсу
    (КНУБА, 2007) Гуляр, О. І.; Пискунов, С. О.; Шкриль, О. О.; Мицюк, С. В.
    Розглянуто питання про створення методики скінченоелементного визначення граничного ресурсу тіл з тріщинами, що визначається моментом досягнення тріщиною розмірів, сувимірних із характерними розмірами тіла та початком лавиноподібного зростання тріщини. Проведено розробку і дослідження ефективності алгоритмів, що грунтуються на екстраполяції розв’язку задачі, отриманого на попередніх кроках на наступні кроки за різними параметрами напружено-деформованого стану.
  • Документ
    Визначення параметрів лінійної механіки руйнування для неоднорідних кругових тіл
    (КНУБА, 2006) Пискунов, С. О.; Шкриль, О. О.; Мицюк, С. В.
    На основі напіваналітичного методу скінченних елементів проведено розробку і реалізацію методики обчислення коефіцієнта інтенсивності напружень прямим методом при силовому навантаженні.
  • Документ
    Алгоритм моделювання розвитку тріщини в просторових тілах із застосуванням напіваналітичного метода скінченних елементів
    (КНУБА, 2004) Гуляр, О. І.; Пискунов, С. О.; Сахаров, О. С.; Шкриль, О. О.
    Метою даної роботи є розробка алгоритму чисельного моделювання росту тріщини в просторових тілах, його реалізація в межах НМСЕ і проведення дослідження ефективності запропонованого підходу на прикладі призматичних просторових тіл.