Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Документ
    Застосування комплексної оцiнки ризик-орiєнтованих засобів в управлiннi інноваційними IT-проектами
    (КНУБА, 2017) Крамський, Сергiй Олександрович
    Розкрито особливості імплементації ризик-iнструментiв інноваційних проектiв, загальні закономірності їх функціонування у технiчний, соціальній сферах. Таким чином, аналіз ризику і безпеки може слугувати для формалiзованої оцiнки безпеки і методів ризик-менеджменту. У основі управління ризиком лежить методика порівняння витрат і отримуваних вигод від зниження ризикiв. Проведено аналіз наявних проблем підбору персоналу, людських (трудових) ресурсів в компаніях, діяльність яких пов'язана з розробкою програмного забезпечення різного спрямування. Обґрунтовано доцільність синтезу ризик-орiєнтованих засобiв та виявлення інноваційних сфер IT-проектiв, якi можна отримати лише за умов гнучкого середовища IT-проектiв. Набули розвитку комплексний підхід та обґрунтування імплементації ризик-орієнтованого підходу управління IT-проектами, а також методи інноваційних неоднорідних проектiв.
  • Документ
    Розбудова ефективної підсистеми економічного контролінгу в складі системи будівельного девелопменту
    (КНУБА, 2019) Рижаков, Дмитро Андрійович; Коваль, Тимур Сергійович; Федорова, Яна Юріївна; Кучеренко, Олександр Іванович
    Ідентифіковано організаційні засади контролінгу, які визначають взаємозв'язок між цілями, суб'єктами і об'єктами контролінгу, його архітектурою (методологія, принципи, методи, інструменти, інформаційні потоки), впровадження яких допомагає уникнути фрагментарності в процесі управління економічним потенціалом суб’єктів будівельного ринку. Систематизовано етапи оцінювання контролінгу трансформації економічного потенціалу з урахуванням життєвого циклу підприємства, який ґрунтується на поетапному виконанні аналітичних, оціночних, контрольних процедур з одночасним діагностуванням ризиків зовнішнього, внутрішнього середовища та імплементуванням управлінських рішень, орієнтованих на уникнення (нейтралізацію) диспропорцій у розвитку складових економічного потенціалу будівельних підприємств. Розроблений алгоритм, в основі якого покладено систему управлінських заходів, в практичному аспекті дасть змогу побудувати достовірну інформаційну платформу для діагностики ефективності використання економічного потенціалу.