Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Документ
    Комплексна система організації перевезень на основі інтервальних графіків транспортування
    (КНУБА, 2010) Бабіч, В. І.; Білик, Ю. А.
    Розглянуто загальний підхід до організації перевезень з висвітленням основних складових даного процесу. Запропоновано математичні моделі для розв'язання задач побудови ІГТ. Запропоновано розгляд комплексного управління та висвітлено основні етапи формування замовлень на транспортування з використанням інформаційних технологій управління проектами.
  • Документ
    Узагальнена класифікація типових будівельних елементів
    (КНУБА, 2012) Бородавка, Є. В.
    Проаналізовано типові будівельні елементи та наведено їх основні геометричні характеристики. На основі проведеного аналізу визначено спільні геометричні ознаки будівельних елементів та запропоновано їх узагальнена класифікація. У подальшому запропонована класифікація буде використана для створення цифрових моделей будівельних елементів.
  • Документ
    Класифікація об'єктів, що будуються засобами нейронних мереж
    (КНУБА, 2017) Смілка, Владислав Анатолійович
    В місті Києві розроблена система обліку об'єктів будівництва. Зазначена система передбачає ведення містобудівного кадастру і містобудівного моніторингу, в її складі розроблена схема виявлення, реагування та запобігання незаконної забудови, самозахоплення земельних ділянок та притягнення до відповідальності винних осіб. В конструкції зазначеної інформаційної системи діє «ручний спосіб» класифікації об'єктів будівництва за статусом законності будівництва на основі аналізу вхідної інформації. Постає необхідність розробки нового або вдосконалення наявного механізму класифікації інформації про об'єкти будівництва, які планується спорудити. Подібна класифікація має передусім бути максимально прагматичною з врахуванням особливостей кожного виду, функції об’єкта та етапу його будівництва. В статті пропонується здійснювати класифікацію об'єктів будівництва на основі штучної нейронної мережі. Відповідно до порядку побудови нейронної мережі для цілей класифікації в статті проаналізовано кожний етап, а саме: постановка задачі; нормалізація вагових коефіцієнтів; визначення функції активації нейрону; підготовка навчальної вибірки; навчання нейронної мережі; застосування нейронної мережі. Зазначена процедура виключає суб’єктивний компонент класифікації об'єктів будівництва.