Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Метод багатоаспектної класифікації для верифікації багатовимірних інформаційних моделей об'єктів генерального планування
    (КНУБА, 2020) Гончаренко, Т. А.; Міхайленко, В. М.
    Впровадження цифрових технологій в будівельній галузі вимагає перегляду підходів до інформаційного моделювання і планування території під забудову (ТПЗ). Необхідність інновацій до процесу генерального планування ТПЗ шляхом переходу від тривимірної моделі до об'єктно-орієнтованої багатовимірної інформаційної моделі спричиняє застосування нових інформаційних технологій у будівельному виробництві і у сфері контролю якості проєктної документації. В дослідженні визначено доцільність застосування методу багатоаспектної фасетної класифікації для здійснення верифікації інформаційної моделі ТПЗ та об’єктів генерального планування (ГП) на кожному етапі життєвого циклу (ЖЦ) об’єкта будівництва. Розглянуто п’ять етапів розроблення BIM моделі ТПЗ та виявлено вхідні і вихідні дані моделей об’єктів ГП для кожного етапу ЖЦ: концепція, проєкт, будівництво, експлуатація та реконструкція. Для класифікації верифікації інформаційних моделей об’єктів ГП визначено п'ять ознак, на підставі яких були сформовані відповідні фасети. Доведено, що наявність інструменту верифікації BIM-моделі ТПЗ на етапі будівництва для замовника є потужним інструментом управління, який допоможе вирішувати колізії і знаходити рішення, що впливають на подальший хід будівництва та його успішне завершення, а для майбутнього споживача будівельної продукції на етапі експлуатації стане запорукою безпеки побудованого об'єкта.
  • Документ
    Технологія адаптивної фільтрації зображення дефекту типу «тріщина»
    (КНУБА, 2010) Міхайленко, В. М.; Горда, О. В.
    Визначено актуальність та проведено аналіз проблем розв‘язання задачі ідентифікації об’єкта в оптичному діапазоні, які пов’язані з наявністю значного рівня зашумленням на реальних знімках, що обґрунтовує необхідність розробки адаптивного фільтру для розпізнання дефекту типу «тріщина». Визначено основні інформаційні компоненти та вимоги до адаптивного фільтру для ідентифікації дефекту типу «тріщина» за фотознімками та проведено огляд методів його реалізації.
  • Документ
    Методологічні аспекти автоматизованої оцінки знань в умовах дистанційного, модульного навчання точним наукам
    (КНУБА, 2010) Міхайленко, В. М.; Горда, І. О.
    Досліджено методологічні аспекти організації автоматизованого оцінювання знань, що вивчаються в рамках точних наук при дистанційному, модульному способі навчання. Показано, що в основі всіх методик автоматизованої оцінки дистанційного навчання лежить поняття текста, як комунікаційної одиниці в дистанційному викладанні і оцінюванні точних дисциплін.
  • Документ
    Проектний підхід як інноваційний механізм розвитку системи водопостачання міста
    (КНУБА, 2011) Міхайленко, В. М.; Соловей, О. Л.
    Розглянуто основні аспекти використання проектного підходу, як одного з інновацій механізмів розвитку систем водопостачання міста. Охарактеризовано головні аргументи щодо використання проектного підходу для розвитку систем водопостачання міста. Побудовано модель життєвого циклу проекту розвитку систем водопостачання міста.
  • Документ
    Технологія моделювання процесів автоматизованого проектування верстатних операцій
    (КНУБА, 2011) Міхайленко, В. М.; Кобець, Д. Л.
    Розглянуто елементи технології моделювання процесів автоматизованого проектування верстатних операцій.